LifeCity
Четверг, 13 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

02.03 | Проект "Авиатор - 2017". III этап

02.03 | Проект "Авиатор - 2017". III этап
Четверг, 2 Марта 2017 года

Благодійний фонд Бориса Колеснікова провів третій етап освітнього проекту «Авіатор 2017». Більше тисячі конкурсантів з 32 вузів і коледжів України написали тести з теорії та історії авіації - профільних предметів майбутніх фахівців галузі.Проект «Авіатор» є єдиним в Україні освітнім конкурсом для студентів технічних спеціальностей подібного масштабу.

ВОЛОДИМИР ІСАЄНКО, В. О. РЕКТОРА НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ:  «Я думаю, що це дуже корисно, наші студенти і більш конкурентно спроможні і вони показують якість про яку ми говоримо, якість визначає широту знань можливостей вибору і можливостей спілкування колег із за кордону».

Раніше Павло вже ставав переможцем Авіатора минулих років. Після успішного проходження багатьох етапів на хлопця та інших фіналістів чекав сюрприз.

ПАВЛО ШЕВЧЕНКО, УЧАСНИК «АВІАТОРА 2017»:  «Была успешная поездка с другими финалистами конкурса за что спасибо Фонду Бориса Колесникова это реальный шанс для молодых специалистов посмотреть на развитие авиации».


А ось Юлія минулого року дійшла до фінального туру, проте на останньому етапі поступилася перемогою.

ЮЛІЯ ЛЕОНЧУК, УЧАСНИЦЯ «АВІАТОРА - 2017»:  «Я хочу побачити новинки в авіаконструюванні мені цікаво побачити роботодавців … хочу працювати у цій сфері».


Представники Фонду Бориса Колеснікова кажуть, рівень підготовки конкурсантів досить високий, тому доводиться підвищувати прохідний бал і залишати в проекті кращих з кращих.

СОФІЯ МУДРИК, ДИРЕКТОР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ БОРИСА КОЛЕСНІКОВА:  «Конкурс набирает обороты в нем участвуют лучшие студенты. Сотня лучших летом 2017 отправятся на межд авиасалон ля бурже, где у них будет уникальная возможность увидеть новинки авиакосмической отрасли мирового авиапрома».

У фіналі 200 конкурсантів захищатимуть власний проект перед експертами галузі. Переможцями Авіатора стануть сто студентів, яким вдасться здивувати членів журі. Вже влітку вони поїдуть до Парижу на авіаційний форум Ле Бурже.


ещё новостей