LifeCity
Вторник, 18 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

12.09 | Ключи від квартир дітям - сирітам

12.09 | Ключи від квартир дітям - сирітам
Четверг, 5 Октября 2017 года

Допомога, яку важко переоцінити. Для дітей, які були позбавлені батьківського піклування, а сьогодні переступають поріг у доросле життя, за ініціативою голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського вперше в цьому році було придбано півсотні квартир, в тому числі 25 у Маріуполі. Для цього з обласного та місцевих бюджетів було виділено близько 30 млн. гривень.

- Тримай, це тобі сертифікат, щоб на пам`ять, а це тобі ключи і запрошуй в гості, подивимось, яка в тебе квартира.


У центрі уваги губернатора Донецької області Павла Жебрівського місто Добропілля. Тут щасливими володарками однокімнатних квартир стали дві дівчини, у яких склалися непрості долі. Після інтернату 19-річна Юлія Білоус вступила доСоледарського професійного ліцею. Щоб бути ближче до родичів, дівчина переїхала в Добропілля.

ЮЛІЯ БІЛОУС, отримала ключи від квартири: "Позвонили, сказали дали в квартиру, естественно, обрадовалась, обрадовала родственников, потом говорили, что будут вручать, приедет губернатор. Я зашла, глаза у меня счастливые были".


Сучасний ремонт та меблі в подарунок від колишніх мешканців. А ось вартість квартири, а це по 90 тисяч гривень, у складчину сплатили з обласного та міського бюджетів.

- Оце в тебе ванна кімната, бойлер є, не погано, і плиточка не погана, і ванна. Тобі подобається чи ні?  - Да.  - Точно?  - Ну, добре донька, нехай тобі тут щастить, нехай тут в тебе буде веселий дитячий сміх і нехай тобі тут буде добре. Щасливо!


Ключі від власного житла отримала й 18-річна Надія Панова. Про такий подарунок навіть і не мріяла, - ділиться враженнями майбутня вчителька молодших класів та інформатики.

НАДІЯ ПАНОВА, в захваті від своєї квартири: " - Найбільше мені в квартирі подобається ремонт - він сучасний і дуже світлий і гарний, мені все взагалі подобається.  - Надюш, а надія була, що таке буде власне житло?  - Ні, якщо чесно, я не дуже вірили в те, що все такі мені дадуть квартиру, але я дуже щаслива".

Проінспектувавши нове житло сироти, представники місцевої влади запропонували свою допомогу в облаштуванні квартири. Губернатор ініціативу підтримав.

- Задоволена чи ні?  - Мені дуже подобається квартира. Вона світла і простора, дуже гарний ремонт, я дуже задоволена.  - А де ти жила до цього?  - С тіткою.  - Все ти тепер у нас найкраща наречена, нехай тебе тут щастить.  - Павло Іванович, ми завтра диван, а я холодильника тоді, зайдешь до мене, дам гроші і привезти холодильник.  - Домовилися, так що завтра буде і діван, і холодильник.  - Дякую.

51 квартиру вже вручили дітям-сирітам, на стадії оформлення документів ще 16 квартир по теріторії контрольованої Україною. Всього ж до кінця року планується забезпечити власним житлом майже 90 дітей-сиріт в Донецькій області.


ещё новостей