LifeCity
Воскресенье, 16 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

13.09 | Спортмайданчикі для донецьких школярів

13.09 | Спортмайданчикі для донецьких школярів
Четверг, 5 Октября 2017 года

Оновлена Донеччина — дітям. До 85-річчя області школяри отримають у подарунок 200 майданчиків зі спортивним обладнанням та 85 футбольних полей зі штучним покриттям. Нещодавно чергові “спортзони” урочисто відкрили у Мар'їнці, Красногорівці та Маріуполі.

Оазіс спорту та здоров'я. Подвір'я 17 загальноосвітньої школи не впізнати. На місці старого травмонебезпечного майданчика з вибоїнами та іржавими воротами — новеньке поле з дренажем, огорожею, 50-сантиметровою багатошаровою подушкою та сучасним штучним покриттям. Поганяти м'яч сюди приходять не тільки учні цього закладу, а й діти з батьками зі всієї околиці. Ільгар займається футболом 3 роки. Тож, оцінив нове поле як слід.

- Во-первых, это трава, не шлак, не камни, падать не так больно.

З Ільгаром згодні і його друзі. На новому полі і командний дух вище, і правила запам'ятовуються краще.

- Стремиться к победе, выучить тактику и пасоваться.

До речі, фундамент майданчика заклали за кошти міського бюджету, а кошти на покриття та огорожу виділила область.Усього у цьому році такі поля отримають 10 маріупольських шкіл.

ВАДИМ БОЙЧЕНКО — міський голова Маріуполя: “И всё это для чего мы делаем? Мы делаем исключительно с одной целью. Для нашей молодёжи. Мы чётко понимаем, что инвестиции в нашу молодёжь, инвестиции в наших детей — это инвестиции в будущее нашего города. И я уверен, что всё, что мы делаем,зайдёт в каждое маленькое сердце, в каждую душу. И мы с вами вместе будем гордиться нашим Мариуполем”.

Реалізовуються такі проекти і в інших населених пунктах Донецької області. Минулого тижня 5 таких майданчиків відкрили у Новоекономічному, Володимирівці, Красногорівці та Мар'їнці. Також цим громадам передали 17 сертифікатів на облаштування таких майданчиків тренажерами. За словами керівництва області, їх головна ціль — надати можливість дітям комфортно навчатись та корисно проводити своє дозвілля, незалежно від того, де вони мешкають — у великому місті або у невеликому селищі.

ПАВЛО ЖЕБРІВСЬКИЙ — голова Донецької облдержадміністрації: “В житті кожної людини, особливо дитини, повинна бути радість. Я дуже сподіваюсь, що ці спортивні майданчики обов'язково принесуть вам радість, здоровя, натхнення, бажання вчитись, вдосконалюватись, бути здоровими, розумними, крепкими і найкращими в Україні. Я вітаю вас з цим святом”.

Школи, біля яких відкрили такі майданчики, отримали у подарунок також м'ячі. Вартість одного такого проекту — близько 8-00 тисяч гривень.

ещё новостей