LifeCity
Воскресенье, 16 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

17.09 | Оновлена Донеччина

17.09 | Оновлена Донеччина
Четверг, 5 Октября 2017 года

Оновлена Донеччина. Маріупольські журналісти відвідали основні інфраструктурні проекти, якими у цьому році займалась обласна адміністрація. Чим Донбас може похизуватись перед іншими областями України — виясняв Максим Грабовський.

Куди ідемо? Про вже проведену роботу, приоритетні напрямки, плани і перспективи розвитку інфраструктури, соціальної, культурної, спортивної, медицинської та освітньої сфер журналістам розповів голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

ПАВЛО ЖЕБРІВСЬКИЙ, голова Донецької облдержадміністрації: "Задача була, щоб в принципі, динамічно розвивалися всі громади, всі райони, всі міста. І, власне, ви не знайдете жодного району і міста, яке було б обділене фінансовим ресурсом, який ми більш-менш об'єктивно, в залежності від кількості людей, проживаючих на тій чи іншій території, виділили для того, щоб побудувати європейську інфраструктуру Донеччини".

Серед приоритетних напрямків, які сьогодні розробляє область — відновлення зруйнованої війною інфраструктури, підтримка внутрішньо переміщенних осіб, відкриття “будинків безпеки” у центрах об'єднанних територіальних громад, облаштування територій шкіл футбольними полями та антивандальними спортмайданчиками, створенняопорних шкіл з сучасним навчальним обладнанням. Повноцінний навчальний процес вже іде в опорних школах Дружківки та Билбасівки.

ТЕТЯНА СІДАШЕВА, заступник директора Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації: "Принцип роботи школи, опорної школи в Донецькій області один - це школа успіху, яка надає кращі знання за рахунок умов, які створені і за рахунок навчання вчителів, яких ми навчали протягом цього року і далі продовжуємо навчати".

Свою чергу чекає і маріупольська 66-та школа. В планах обласної адміністрації також провести екологічні проекти. Сучасна система технічного та біологічного очищення каналізаційних споруд вже успішно працює у місті Бахмут. Також на черзі створення полігонів переробки ТПВ в Курахово, Волновасі і Маріуполі та облаштування їх постами моніторингу.

СЕРГІЙ НАТРУС, директор ДепартаментуекологіїтаприроднихресурсівДонецькоїоблдержадміністрації: "На следующий год по мониторингу мы планируем поставить посты не такие большие, по санитарным зонам этих предприятий. Мариуполя и всех других городов Донецкой области. Я разговаривал с первым замом городского головы и Мариуполь готов из своих денег дофинансировать эту систему мониторинга".

Продемонстрували журналістам і високотехнологічне обладнання відділення кардіохірургії на базі краматорської міської лікарні номер 3, яке дозволить проводити диагностіку та важкі операції у нашій області. Нагадаємо, сучасний агіограф з'явився і у маріупольскій ЛШМД у червні цього року. А ось ЦНАП у місті Дружківка вже випередив своїх колег — тут можна заздалегідь обрати зручні день та час візіту.

ГАННА ІВАНИЦЬКА, директор ЦНАП м.Дружківка: "Є зона Wi-Fi вільна, є вільний доступ до мережи Інтернет. Вся інформація про послуги розміщена на стендах та інформаційних папках. Є зразки, є інформаційні картки, є реквізити для оплати, час роботи і перелік послуг".

Попередній електронний запис для зручності відвідувачів планують ввести і в Маріуполі. Також у рамках програми оновлення паркових зон у нашому місті реконструюють два парки — імені Гурова та “Веселка” за прикладом сада Бернацького у Краматорську. В обласній адміністрації вже готові розпочати роботи, тільки-но отримають необхідні проекти від міського муніципалітету.

ещё новостей