LifeCity
Вторник, 11 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

Урочисте відкриття освітнього проекту «Авіатор 2018»

Урочисте відкриття освітнього проекту «Авіатор 2018»
Четверг, 26 Октября 2017 года

У Кіровоградській льотній академії відбулося урочисте відкриття освітнього проекту «Авіатор 2018». Уже всьоме його проводить Благодійний Фонд Бориса Колеснікова. Президент Фонду привітав молодь зі стартом сезону й побажав наснаги у нелегкій боротьбі.

БОРИС КОЛЕСНІКОВ, президент благодійного фонду: "Сегодня начинается 7 сезон и особо раз видеть столько молодых лиц, умных, талантливых. За прошедшие конкурсы сотни победителей и десятки тысяч участников нашли достойное применение своему уму и таланту. Они побывали на лучших авиа-салонах мира и увидели работу своих коллег. Поэтому я не сомневаюсь, что их знания лягут в основу фундамента Украины, которая займет достойное место среди самых сильных экономик мира".

Стати учасником «Авіатора 2018» можуть студенти усіх технічних спеціальностей віком до 25 років, у тому числі, аспіранти та молоді спеціалісти. Конкурс пройде у чотири етапи, з грудня 2017 року по квітень 2018 го. Молодь змагатиметься в знаннях з історії та теорії авіації, технічних дисциплін, англійської мови. А у фіналі конкурсанти захистять власний проект. Проект допомагає молоді краще розбиратися в улюбленій справі. А фінальна нагорода — поїздка до світового авіафоруму Фарнборо, що в Лондоні, — грає важливу роль у становленні студентів як фахівців.

ДАНИЛО ДРЮЧЕНКО, студент Кіровоградської льотної академії: "Я смогу увидеть многие вещи, связанные с авиацией, новые технологии авиационные инженерного характера, скажем так. Также это возможность увидеть мир, как по мне. И возможность познакомиться с культурой Великобритании поближе".

Зареєструватися у «Авіаторі» можна на сайті благодійного фонду Бориса Колеснікова до 5 грудня. За сім років існування конкурсу учасниками проекту стали 12 тисяч студентів. 400 з них — вибороли перемогу. І завдяки цьому відвідали кращі авіафоруми світу — Фарнборо в Лондоні і Ле Бурже в Парижі. А Фонд Бориса Колеснікова за масштабний внесок в розвиток науки і освіти України став переможцем Національного рейтингу благодійників-2017.

ещё новостей