LifeCity
Четверг, 18 Октября   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

30.10 | Задержания на КПВВ

30.10 | Задержания на КПВВ
Вторник, 31 Октября 2017 года

Опасный груз на КПВВ "Гнутово" обнаружила служебная собака. В личных вещах мужчина 1988 года рождения вез на подконтрольную украинской власти территорию боеприпасы.


ВАЛЕРИЯ КАРПИЛЕНКО, пресс-секретарь Донецкого погранотряда: "Під час поглибленого огляду з приховуванням в особистих речах причіпа було виявлено 18 набоїв калібру 7,62 мм., призначені для снайперських гвинтівок. Правопорушник відмовився пояснювати походження боєприпасів. Даного громадянина було передано працівникам Національної поліції для прийняття правового рішення".


А на КПВВ "Новотроицкое" пограничники задержали мужчину (он ехал в Донецк), который содействовал деятельности незаконных вооруженных формирований.

ВАЛЕРИЯ КАРПИЛЕНКО, пресс-секретарь Донецкого погранотряда: "Встановлено, що в період з 2011-го по 2014-й рік даний громадянин працював в системі Донецького обласного управління Державної пенітенціарної служби України, а з початком окупації м. Донецьк продовжував свою роботу, сприяючи учасникам НЗФ у здійсненні злочинної діяльності".

Также на контрольно-пропускном пункте "Новотроицкое" внимание пограничников привлек водитель "Москвича".

ВАЛЕРИЯ КАРПИЛЕНКО, пресс-секретарь Донецкого погранотряда: "В ході поглибленого огляду спільною оглядовою групою в складі прикордонників і представника Державної фіскальної служби в автотранспорті було виявлено мережеве обладнання (модеми, роутери, антени...) на загальну суму близько 76000 гривень".

ещё новостей