LifeCity
Понедельник, 10 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

05.11 | Настав час ремонтів

05.11 | Настав час ремонтів
Понедельник, 6 Ноября 2017 года

Маріупольське музичне училище зараз зветься коледжем мистецтв. За 50 років тут здобули освіту понад 3 тисячі випускників. А ось самій будівлі уваги не приділялося 40 років, - розповідає директор коледжу Валентина Андронова. Крига скресла 2 роки тому, коли відремонтували балкони, що знаходилися в аварійному стані і частину будівлі гуртожитка. Зараз і в коледжі, і в гуртожитку кипить робота. Ремонти ініціювали в облдержадміністрації.


ВАЛЕНТИНА АНДРОНОВА, директор Маріупольського коледжа мистецтв: "В этом году нам выделены деньги, мы делаем фасад, мы делаем частично крышу и делаем наш актовый зал, и в общежитии делаем душевые, водопровод и крышу".

Але це не всі плани. Навчальні класи коледжу повинні стати такими ж сучасними, як і фасад будівлі.

ІГОР СТОКОЗ, заступник голови Донецької облдержадміністрації: "Виділили зараз кошти на ПКД, ми плануємо що цей ремонт нам обійдетьсядесь в 62 милліона, з початку року ми розпочнемо тендерну процедуру на закупівлю послуг і виготовлення проектно-кошторисної документації і гадаю що до літа ми почнемо ремонт".

У Донецькій області зараз працює 3 музичних училища. І в кожному з них ведуться капітальні ремонти. Зміни торкнулися і драматичного театру. Тут виконують ювелірну роботу з демонтажу головної сцени. Закуплено брус для нового покриття, його виготовляють за спеціальною технологією.

ІГОР СТОКОЗ, заступник голови Донецької облдержадміністрації: "Зараз ми чекаємо 40 днів поки висохне та деревина, там спеціальна хвоя і спеціальні умови і тоді ми почнемо викладати планшет сцени".

У розмові Ігоря Стокоза з керівництвом театру з'ясувалося, що оновлення потребують і освітлення сцени, і звукове обладнання.

ВОЛОДИМИР КОЖЕВНИКОВ, генеральний директор театру: " - Приблизно треба десь 14 мілліонів гривень, це на заміну звукового и світлового обладнання.  - Тоді готуйте доповідну записку на губернатора і далі будемо розглядати це питання бо виходить так, що ми тут зробили а все інше ... Це називається намастить губи".

Подбає обласна адміністрація і про новий транспорт для гастрольних поїздок.

ІГОР СТОКОЗ, заступник голови Донецької облдержадміністрації: "Тому що ми прекрасно розуміємо, чому, наприклад, футболісти "Шахтара" мають їздити на шикарному автобусі, а служителі Мельпомени мають їздити на якомусь "Пазику", ну це неправильно".

Через капітальний ремонт відкриття чергового театрального сезону в цьому році затримується, - кажуть в театрі. На День Святого Миколая актори виступлять для дітей Дружківки та Добропілля. А потім пройдуть прем'єрні вистави на рідній оновленій сцені.

ещё новостей