LifeCity
Четверг, 13 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

Стартовал образовательный конкурс «Агро 2018» для студентов аграрных вузов Украины

Стартовал образовательный конкурс «Агро 2018» для студентов аграрных вузов Украины
Пятница, 17 Ноября 2017 года

Конкурс для молодих новаторів «Агро 2018» стартував в Україні. Його проводить благодійний фонд Бориса Колеснікова. До участі запрошуються студенти усіх аграрних вишів країни. У рамках конкурсу вони презентуватимуть власні проекти. Оцінювати старт-апи будуть експерти галузі. Автори оригінальних ідей зможуть відвідати Міжнародну сільськогосподарську виставку фіЄра грІкола у Вероні.

БОРИС КОЛЕСНІКОВ ПРЕЗИДЕНТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ:

«Жизнь показала, что без сельского хозяйства Украины нет. Важно, чтобы сегодняшние участники конкурса, будущие аграрии, за счет знаний, полученных от своих преподавателей в университетах, а также международной практики, стали по-настоящему успешными, самодостаточными людьми».

Конкурс проходитиме у два етапи. Перший - вже у цьому місяці. Конкурсанти повинні будуть написати мотиваційне есе. Ті, хто впораються із завданням краще за інших, потраплять до фіналу. Там зможуть презентувати власні проекти експертній комісії. Це відбудеться вже у грудні. Тридцять переможців конкурсу відвідають кращу сільськогосподарську експозицію у Італії вже у лютому. Під час поїздки майбутні фахівці зможуть ознайомитися з передовими аграрними технологіями та обладнанням. Студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України проектом вже зацікавилися.

ДАВИД КУЗНЮК СТУДЕНТ:

«Это очень хорошая затея, поскольку молодые специалисты нужны и востребованы. Это очень хороший практический момент, который будет в помощь нашим мудрым и старшим бизнесменам, хороший опыт и возможность оценить - можем ли мы это применять здесь и может быть какие-то корректировки именно со спецификацией для Украины — это будет очень хороший опыт».

Взяти участь у конкурсі можуть студенти денної форми навчання всіх аграрних вишів України. Зареєструватися в «Агро 2018» можна до восьмого грудня на сайті благодійного фонду Бориса Колеснікова.

БОРИС КОЛЕСНІКОВ ПРЕЗИДЕНТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ:

«Всем удачи!»

Нагадаємо, що вже стартували такі студентські проекти Фонду Бориса Колеснікова, як «Авіатор», «Архітектор» і «Харчові технології». Реєстрація на них ще триває. До кінця року планують запустити аналогічні конкурси для студентів айті, залізничних і морських спеціальностей. Переможці зможуть відвідати кращі профільні виставки у Японії та Європі.
ещё новостей