LifeCity
Понедельник, 10 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

24.11 | Реконструкція школи в Гришино. Якими темпами йдуть роботи?

24.11 | Реконструкція школи в Гришино. Якими темпами йдуть роботи?
Понедельник, 27 Ноября 2017 года

Нові вікна, двері та класи. Директор школи Ірина Колеснік демонструє гостям відремонтовані аудиторії. На третьому поверсі розташували два лінгофонні кабінети. Їх презентацію викладач проводить англійською мовою.


В кабінеті інформатики - нова оргтехніка, мультимедійний комплекс та кондиціонери. Цей клас може вмістити до 20 школярів. Проектори та цифрові мікроскопи - так тепер виглядає у гришинській школі кабінет фізики. А в біологічному класі можна навіть виміряти пульс. Новий інвентар у спортзалі губернатор тестує особисто.

Учні зізнаються - реконструкцією школи вони задоволені.

ВЕРОНІКА, учениця 4 класу: "У нас класс очень красивый. Новая интерактивная доска. Парты разноцветные одноместные. И коридоры красивые".

Другокласник Дмитро у захваті від спортмайданчика.

ДМИТРО, учень 2 класу: "Футбольная площадка, качели, турники".

Однак, навчатись у новій школі дітлахи почнуть тільки після зимових канікул.

ІРИНА КОЛЕСНІК, в. о. директора школи села Гришино: "Треба, щоб приміщення було провітрене, щоб запаха фарби не було. Щоб діти прийшли і вже працювали".

У школі будуть навчатися коло двохсот школярів. Для них на кожному поверсі облаштовані зони відпочинку з тенісними столами та м'якими диванами. З'явиться й інтернет.

НАДІЯ ОКСЕНЧУК, директор департаменту освіти та науки Донецкої облдержадміністрації: "Библіотека оснащена новими книжками, окрім того вона має комп'ютерну техніку, навушники, тобто дитина може в будь-який час зайти в мережу і читати те, що їй необхідно".

На ремонт гришинської школи витрали більш ніж 30 мільйонів гривень.

ПАВЛО ЖЕБРІВСЬКИЙ, голова Донецкої облдержадміністрації: "Разом із ремонтами, облаштуванням, стадіонами, 36 мільйонів гривень. Основу робили за обласні гроші і весь благоустрій за районні гроші".





ещё новостей