LifeCity
Суббота, 15 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

12.12 | У першому етапі "Авіатора 2018" взяли участь більше 8 тисяч конкурсантів

12.12 | У першому етапі "Авіатора 2018" взяли участь більше 8 тисяч конкурсантів
Среда, 13 Декабря 2017 года

Більше 8 тисяч студентів - технарів зі всієї України! Всі — талановиті, ідейні, перспективні. Кожний має шанс стати учасником міжнародного форуму з авіації Фарнборо у Лондоні. Це головний приз освітнього проекту «Авіатор». Вже всьоме його проводить благодійний фонд Бориса Колеснікова.

БОРИС КОЛЕСНІКОВ - ПРЕЗИДЕНТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ: «Всего в 7 полет можно сказать отправляется наш конкурс. В зале присутвуют те ребята и девчата, кот построят сверхзвуковую пассажирскую авиацию, с которой связана военно- транспортная авиация и новые космические исследования, все в этом зале. Хочу пожелать всем хор полета».

Перший етап конкурсу стартував. У півсотні українських ВИШів одночасно. Умови — півтори години на завдання з точних наук. Студенти ДНУ імені Гончара — у числі учасників.

ВІКТОР КУЗЕМКО - ПРОРЕКТОР З НАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ ДНУ ІМ. О.ГОНЧАРА: «Динамичный конкурс, он интересен для студентов, поэтому количество учеников растет год из года».

ОЛЕНА МИРОНЕНКО - СТУДЕНТКА ДНУ ІМ. О.ГОНЧАРА: «Это замечательная возможность для студентов увидеть мир и получить оценку своих знаний и вознаграждение за них».

Анастасія — переможниця «Авіатора» 2017 року. Дівчина відвідала найкращий авіафорум світу — Ле Бурже у Парижі. Це, каже, нові горизонти та колосальний стимул.

АНАСТАСІЯ БАБАНІНА -СТУДЕНТКА ДНУ ІМ. О.ГОНЧАРА, ПЕРЕМОЖНИЦЯ КОНКУРСУ «АВІАТОР-2017»: «Если бы не было такой возможности от фонда БК, то сама  бы не смогла бы себе этого  позволить. Это дает большую мотивацию для научной деятельности, посмотреть какие тенденции мировые, вдохновиться всем этим для дальнейшей научной работы».

Учасників чекають ще два етапи. Тестування з технічної англійської і загальних знань з історії та теорії авіації. А у квітні фіналісти представлять власні проекти. Експертному журі на чолі з авіаконструктором Дмитром Ківою.  Дійти до фіналу цьогоріч сподівається і Андрій.

АНДРІЙ КОЛОМІЄЦЬ -СТУДЕНТ ДНУ ІМ. О. ГОНЧАРА: «Я хочу побувати в Лондоні, доказати собі і показати іншим, щоб вони не боялися, йшли на такі конкурси, показували свої проекти».

Переможцями стануть сто найталановитіших. Їх чекає квиток у Лондон та участь у міжнародному авіаційному форумі Фарнборо у липні. За сім років проведення конкурсу «Авіатор» найкращі авіафоруми  світу відвідали більше півтисячі українських студентів. А фонд Бориса Колеснікова став лідером Національного рейтингу благодійників - 2017 за внесок у розвиток освіти та науки України.


ещё новостей