LifeCity
Суббота, 15 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

15.12 | Борис Колесніков нагородив поїздкою на виставку до Верони переможців проекту "Агро - 2018"

15.12 | Борис Колесніков нагородив поїздкою на виставку до Верони переможців проекту "Агро - 2018"
Пятница, 15 Декабря 2017 года

До Італії по нові знання та досвід відправляться 30 студентів аграрних вишів з усієї України. Це — переможці проекту «АГРО-2018», організованого благодійним фондом Бориса Колеснікова. Студенти радіють своїй маленькій перемозі та налаштовані на великі звершення.

ЛЮДМИЛА ЖУРБА, СТУДЕНТКА СУМСЬКОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ: «Це просто була моя мрія я навіть не розразовувала на те, що можу отримати перемогу. Звісно хотілося але це було дуже неочікувано. Дуже дякую фонду бориса колеснікова за такую можливість відвідати Італію, побувати за кордоном побути на виставці такого рівня».

Участь у конкурсі взяли півтори тисячі студентів з 20 профільних вишів країни. Протягом місяця вони готували власні проекти, а потім захищали їх перед експертами галузі. Учасники пропонували нові методи вирощування органічних культур, лікування продуктами бджільництва, і навіть створення мобільної ветеринарної клініки.

ОЛЕКСАНДР ГОЦАЙ, ЧЛЕН ЖУРІ, ГОЛОВНИЙ ВЕТЕРИНАРНИЙ ЛІКАР КОМПАНІЇ АПК-ІНВЕСТ: «Уровень подготовки студентов, тех которые участвовали он достаточно высокий. Участвовали лучшие -те, кто хочет участвовать, те, кто хочет двигаться вперед, донести какие-то свои цели и мысли».

Журі обрало 30 найкращих робіт. Їхні автори у лютому 2018-го вирушать на міжнародну сільськогосподарську виставку ФІЄРАГРІКОЛА в Італії. Там будуть представлені різноманітні інновації галузі - обладнання, техніка та передові технології тваринництва, селекції, ветеринарії, і багато іншого.

БОРИС КОЛЕСНІКОВ, ПРЕЗИДЕНТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ: «Аграрная составляющая огромная в экономике Украины и молодые люди сегодня могут ознакомиться с лучшими работами своих коллег специалистов, не стесняться западного мира, а быть полноправными членами мирового аграрного сообщества — вот такая цель».

Фонд Бориса Колеснікова вже 9 років проводить освітні проекти для студентів різних технічних спеціальностей. Окрім аграріїв, фонд також реалізує аналогічні проекти для авіаторів, програмістів, моряків, архітекторів та залізничників.


ещё новостей