LifeCity
Четверг, 13 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

22.12 | Борис Колесніков нагородив переможців проекту "Харчові технології 2018" поїздкою в Німеччину

22.12 | Борис Колесніков нагородив переможців проекту "Харчові технології 2018" поїздкою в Німеччину
Пятница, 22 Декабря 2017 года

До Німеччини за інноваціями відправляться 30 студентів з усієї України. Це переможці всеукраїнського освітнього проекту «Харчові технології - 2018»,  організованого благодійним фондом Бориса Колеснікова.

ОЛЕКСАНДР ВИСОЦЬКИЙ, СТУДЕНТ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ: «Сложно описать эти эмоции, я ночь не спал, переживал, потому что поездка в Германию была моя апофеоз мечта идея- фикс я безусловно рад».

У проекті «Харчові технології» взяли участь 800 студентів з усієї країни. Конкурсанти пройшли два етапи відбору та захистили свої проекти перед членами журі. У своїх роботах учасники пропонували нові способи виготовлення десертів, безглютенового хліба, дитячого харчування та молочних коктейлів. Більше половини робіт були присвячені здоровому харчуванню та вегетаріанству.

ІВАН БАШКІР, ЧЛЕН ЖУРІ, ДИРЕКТОР М'ЯСОКОМБІНАТУ КОМПАНІЇ «АПК-ІНВЕСТ»: «Такой конкурс как этот очень важен для бизнеса для его дальнейшего развития, ведь это студенты, которые в будущем придут на предприятия и будут реализовывать свой опыт и знания».

Переможці конкурсу у січні відправляться на міжнародну кондитерську виставку АйЕсЕм до Кельну. Там будуть представлені півтори тисячі експонентів з 65 країн світу. Інноваційні розробки та світові технології дадуть студентам нове уявлення про світову харчову галузь — впевнений президент благодійного фонду Борис Колесніков.

БОРИС КОЛЕСНІКОВ, ПРЕЗИДЕНТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ: «Наша задача показать молодежи мир показать что они ничем не хуже чем их ровесники на западе а во многом даже лучше ивсе,что они увидят на Западе, я не сомневаюсь, что они применят в Украине и добьются успеха».

Благодійний фонд Бориса Колеснікова уже 9 років реалізує освітні проекти для молоді. Аналогічні конкурси проводяться для студентів авіаційних, будівельних, залізничних, морських, аграрних та IT-спеціальностей.


ещё новостей