LifeCity
Среда, 16 Января   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

29.01 | Народний депутат України емоційно виступив у ПАРЄ

29.01 | Народний депутат України емоційно виступив у ПАРЄ
Понедельник, 29 Января 2018 года

Тиранію Путіна не можна пробачати ні за які гроші, вважає Олег Ляшко. Саме тому повернення делегації Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи політик вважає неприпустимим.

ОЛЕГ ЛЯШКО — народний депутат України: «У мене питання до тих, хто ратує за співпрацю, дружбу із Росією і повернення її сюди. А хто поверне батькам їхнього 29-річного сина Сергія Сергієнка з Полтавщини, який загинув вчора внаслідок мінометного обстрілу на Донбасі? Хто поверне дітям їхніх батьків, адже з моменту початку російської агресії на Сході України загинуло 10 тисяч українців. Окрім того, втрачено 20% українського промислового потенціалу. Хто поверне найкращий в Європі аеропорт Прокоф’єва? Коли українські шахтарі повернутися в шахти, які сьогодні затоплені внаслідок російської агресії?»

Лідер Радикальної партії запропонував обговорювати в ПАРЄ не питання повернення Росії до зали, а питання зупинення російської агресії.

ОЛЕГ ЛЯШКО — народний депутат України: «Представник Словакії, яка постраждала від гітлеровської агресії, сьогодні розказує, що треба дружити з Путіним. Хай би ще з Гітлером запропонував дружити! Представник Британії каже, мовляв, кордони в Україні якісь не такі. Можливо, ви забули, що колись і Страсбург не був Францією? Можливо ви закликаєте до перегляду кордонів? Тоді для чого ми тут з вами зібралися? Пропоную вам, шановні колеги, обговорювати питання не повернення Росії до цієї зали, а зупинення російської агресії».


На останок делегат від українського парламенту закликав об’єднати зусилля, щоб зупинити російську агресію в Україні і не допустити її поширення в Європі.

ОЛЕГ ЛЯШКО — народний депутат України: «В цей час боротьби проти новітньої тиранії ми повинні бути разом. А не шукати привід, щоб сісти і поїсти в якомусь Страсбурзькому ресторані червону ікру з росіянами. Дивіться, щоб та червона ікра поперек горла не стала тим, хто її».


ещё новостей