LifeCity
Понедельник, 21 Января   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

02.02 | Міжнародна сільськогосподарська виставка «Фіерагрікола» в Італії

02.02 | Міжнародна сільськогосподарська виставка «Фіерагрікола» в Італії
Пятница, 2 Февраля 2018 года

Сотні зразків спеціалізованої техніки в десяти павільйонах і тисячі відвідувачів. Серед них - тридцять юнаків і дівчат з України. Поїздку до Верони, на Міжнародну сільськогосподарську виставку «Фіерагрікола», для студентів українських сільськогосподарських вишів організував Благодійний фонд Бориса Колеснікова.


ВАЛЕРІЯ БУДАКВА, студентка Полтавської державної аграрної академії: «Я впервые, в принципе, за границей, в Италии. И, конечно, очень много впечатлений, потому что это мой первый опыт. Выставка тоже очень насыщенная, яркая! У нас много тут и агрономов, и механиков, которые увидят, как это за границей. И, возможно, потом мы сможем воплотить такое и в нашей стране».

Валерія виросла в прифронтовій Красногорівці, можливість побачити Італію отримала, став однією з переможців освітнього проекту «Агро 2018». Дівчина і сама автор програми навчання для українських аграріїв. Їі нові друзі з різних міст України також представили свої розробки, спрямовані на розвиток сільського господарства в нашій країні. Олег Загородній, наприклад, запропонував вирощувати на одному полі поперемінно різні культури і таким чином не тільки отримувати два врожаї на рік, але ще й оздоровлювати грунт. На виставці хлопець побачив технології, корисні для вітчизняних сільгоспвиробників.

ОЛЕГ ЗАГОРОДНІЙ, студент Національної академії біотехнологій: «Наші садівники і виноградарі і очевники, вони підтягуються до дуже потужного європейського рівня, але цього ще мало. І якщо ми поглянемо на продуктивність тих самих садів і виноградників в Україны і в Європі, вона буде дещо відрізнятися».

Свою продукцію в Верону привезли 650 виробників з 18 країн світу. В основному - це сільськогосподарська техніка, розрахована як на великі агрофірми, так і на невеликі фермерські господарства. Українські студенти відразу звертають увагу на все незвичайне.

- А немае переломного вузла. Як вона там стоїть, незрозуміло...

З інтересом новітні сільгоспмашини розглядають не тільки юнаки, а й дівчата. Аліна Дібрівна вважає, - все, що вони побачили і ще побачать, обов'язково знадобиться в майбутній професії.

АЛІНА ДІБРІВНА, студентка Національного університету біоресурсів та природокористування України: «В нас в Україны я такого не бачила. Грандіозна виставка. Техніка новітня. Дуже великий досвід. І потім в Україні його можна буде використовувати його, цей досвід».

З думкою дівчини згоден і Президент Благодійного фонду, який організував цю поїздку. Борис Колесніков упевнений: сучасних професіоналів в різних галузях потрібно готувати, починаючі зі студентської лави.

БОРИС КОЛЕСНІКОВ, Президент Благодійного фонду: «Украина находится в мировом экономическом пространстве. И наше будущее - наши студенты, безусловно, должны видеть и знать, с кем и с чем им придётся иметь дело. Это самое важное. То есть все смотрят ребята, с которыми мы общались, на то, что нужно привнести в Украину. То есть наш фонд, вот сейчас едешь по Киеву - везде написано - для тех, кто хочет уехать. Наш фонд - для тех, кто хочет остаться!»

У Вероні українські студенти залишаться ще два дні, щоб обійти не тільки павільйони «Фіерагрікола», але й найцікавіші пам'ятки стародавнього міста.

ещё новостей