LifeCity
Суббота, 15 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

16.02 | Стартовал конкурс «Железнодорожник-2018» с поездкой в Германию

16.02 | Стартовал конкурс «Железнодорожник-2018» с поездкой в Германию
Пятница, 16 Февраля 2018 года

Студенти залізничники з усієї України змагатимуться за поїздку у Німеччину. Вже втретє в країні стартував проект благодійного фонду Бориса Колеснікова - “Залізничник 2018”. Участь у ньому можуть взяти студенти очних відділень всіх транспортних та залізничних вишів країни.

ДЕНИС ЗАЇКА, УЧАСНИК КОНКУРСУ: «В Украине на данный момент катастрофическое положение на железной дороге не развиваемся, ездим на подвижном составе которому больше 60-ти лет еще наши прадеды на них ездили, по этому хочется увидеть что-то новое чтобы внедрить это здесь».

Проект проходитиме у два етапи. Перший - тестування з технічних дисциплін, теорії та історії галузі. Другий - захист власних робіт. Зареєструватися на конкурс можна на сайті фонду Бориса Колеснікова до 26-го березня.

НАДІЯ БРАЙКОВСЬКА, ДИРЕКТОР ІНСТИТУТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ: «Там будут участвовать лучшие там будут участвовать те, которые прекрасно учатся которые действительно выполняют очень интересные научные работы».

У вересні 30 переможців конкурсу відправляться на найбільшу міжнародну виставку транспортної техніки ІННОТРАНС 2018 у Берлін. Там вони побачать різноманітні інновації і передові технології провідних світових виробників.

БОРИС КОЛЕСНІКОВ, ПРЕЗИДЕНТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ: «Это, мне кажется, создает дополнительный стимул для того чтобы лучше освоить специальность и посмотреть на сегодняшний мировые достижения жд транспорта, пускай не завтра страна может это все применить, но все студенты за ними будущее должны знать что происходит в мире железнодорожного транспорта».

Проект “Залізничник” проходить в Україні вже втретє. Подібні освітні конкурси фонд Бориса Колеснікова також реалізує для авіаторів, програмістів, моряків, архітекторів та аграгіїв.


ещё новостей