LifeCity
Суббота, 15 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

25.02 | Перший етап освітнього конкурсу «Морська справа — 2018»

25.02 | Перший етап освітнього конкурсу «Морська справа — 2018»
Понедельник, 26 Февраля 2018 года

23 лютого в морських і транспортних вишах України відбувся перший етап освітнього конкурсу «Морська справа — 2018». Уперше Фонд Бориса Колеснікова проводить подібний проект для майбутніх моряків, суднобудівників, а також для завзятих студентів, які мають ідеї розвитку морської та річкової галузі.

СОФІЯ МУДРИК, директор ФОНДУ Бориса Колеснікова: «Мореходная отрасль является важний составляющей инфраструктуры Украины. Очень важно оказать поддержку. Именно студенты сегодняшние через 10 лет будут крупными судовладельцами, мореплавателями, инженерами, механиками, важно их поддержать, показать, чем живет мировой бизнес морской».

За чотири місяці, відведених для реєстрації у конкурсі, участь у ньому вирішили взяти більше шестиста студентів з п'ятнадцяти вишів України. На першому етапі конкурсанти демонстрували знання в точних науках, вирішували завдання з математики та фізики.

ЯНА БОЙЧЕНКО, студентка Морехідного училища ім. О. І. Маринеска: «Преподаватели, которые есть у нас в училище, они помогали нам подтянуть то, что, может мы забыли. У нас были специальные курсы, дополнительные занятия, мы ходили на них».

У другому турі конкурсу «Морська справа», що пройде у березні, студенти продемонструють свої знання з англійської мови. А от фіналісти проекту у квітні презентують стартапи та стратегії розвитку морської і річкової сфери членам жюрі. Експерти галузі та представники Фонду Бориса Колеснікова оберуть 30 цілеспрямованих і талановитих студентів, які відвідають міжнародну виставку "Posidonia 2018" в Афінах.

ОЛЕКСАНДР САБУРОВ, начальник Морехідного училища ім. О. І. Маринеска: «Попасть за рубеж на одну из важнейших выставок, одну из самых больших выставок по морскому профилю — это все таки не только честь, но и колосальный интерес. Возможность поехать в Грецию — это для них очень и очень высокая награда. Но самое главное это то, что у них появилась возможность самореализоваться, показать, чего они стоят».

Переможці конкурсу відправляться до Греції вже в червні цього року. На профільному форумі вони ознайомляться з новинками та інноваціями галузі, пройдуть майстер-класи. Усі витрати на поїздку бере на себе Фонд Бориса Колеснікова.


ещё новостей