LifeCity
Воскресенье, 16 Декабря   18:20
Сигма ТВ   ГлавнаяНовости Мариуполя

02.03 | Третій етап конкурсу «Авіатор 2018»

02.03 | Третій етап конкурсу «Авіатор 2018»
Пятница, 2 Марта 2018 года

1000 студентів з усієї України пройшли до напівфіналу проекту Авіатор-2018 організованого благодійним фондом Бориса Колеснікова.  У перших етапах конкурсу учасники проходили тестування з точних наук і англійської мови. Попереду у них захист власних проектів, розробок та стартапів.


Олексій Ковальов, учасник конкурсу: «Уже не первый раз участвую в данном конкурсе попал в финал вместе со своим одногруппником но что-то не получилось, не до конца доделал свой проект. в этом году уже больше надежд больше мотивации двигаться дальше. Уже есть какие-то наметки что-то сделать внедрить новое».

Вже у квітні з двох сот фіналістів організатори оберуть сотню переможців, які відправляться  у Лондон на міжнародний авіаційний форум Фарнборо. Там будуть представлені новітні технології і досягнення світової авіації та  космонавтики.

БОРИС КОЛЕСНІКОВ, ПРЕЗИДЕНТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ: «Сегодня у нас самый интересный этап соревнований. В любом виде соревнований полуфинал это всего лишь шаг к финалу самый интересный конкурс история авиации. История нашей страны независимой Украины неразрывно связана с авиацией с мировыми процессами происходящими в авиации».

Проект Авіатор проходить в Україні вже всьоме. За весь час у ньому взяли участь більше дванадцяти тисяч студентів. Близько п'ятиста  ставали переможцями і відвідували кращі авіаційні виставки у Європі. Окрім авіаторів подібні освітні проекти фонд Бориса Колеснікова також проводить для аграріїв, програмістів, моряків, архітекторів та залізничників.

ещё новостей