09:34, 14.11.2017

13.11 | Стартовал конкурс для студентов "Пищевые технологии 2018" с поездкой победителей в Кёльн

13.11 | Стартовал конкурс для студентов "Пищевые технологии 2018" с поездкой победителей в Кёльн 14.11.2017

поділитись:

Конкурс “Харчові технології 2018” для перспективної молоді - Благодійний Фонд Бориса Колеснікова розпочав новий проект. Подаватися на нього можуть усі студенти українських профільних вишів. Урочисте відкриття відбулося в київському Національному університеті харчових технологій.

СОФІЯ МУДРИК — директор Фонду Бориса Колеснікова: "Это новый проект, впервые запустился в этом году. Он направлен на поддержку студентов вузов специальностей Пищевых технологий. Мы планируем проводить его по всей Украине. Абсолютно нет ограничений по специальностям. 30 победителей уже в январе следующего года отправятся на международную выставку ISM 2018 в Кельн".

Цю експозицію вважають однією з найбільших у кондитерській галузі світу. На ній українські студенти зможуть побачити новинки та тренди у виготовленні снеків, шоколаду, морозива, напівфабрикатів та інших продуктів.

Щоб отримати таку нагороду, потрібно зареєструватися на сайті Благодійного Фонду Бориса Колеснікова до 10 грудня та пройти два відбірні етапи – написати мотиваційне есе та презентувати журі власні проекти та розробки. Переможці поїдуть до Німеччини.

ЮЛІЯ КУЧЕРЯВЕНКО - студентка: "Це не тільки шанс поїхати побачити нову країну, але й для себе почерпнути якісь нові знання для своєї майбутньої професії".

Такий конкурс стимулює молодь професійно рости та розвиватися в обраній галузі, впевнені експерти.

МИКОЛА ДАНЬКО — член журі проекту, директор Департаменту з якості компанії “Конті”: "Наша компания очень заинтересована в молодых перспективных студентах, которые на базе нашей компании будут развиваться, усовершенствоваться".

Окрім “Харчових технологій”, Благодійний Фонд Бориса Колеснікова є засновником ще кількох освітніх конкурсів. Зараз триває реєстрація в - “Авіаторі” та “Архітекторі”. До кінця цього року Фонд розпочне схожі проекти для моряків, аграріїв та студентів-програмістів.