13:45, 26 січня

20-річна традиція добра і особистої участі в житті дітей

Як Фонд Ріната Ахметова змінив життя сім'ї переселенців?

поділитись:
20-річна традиція добра і особистої участі в житті дітей - фото 1

Рука допомоги, на яку можна спертися. На долю багатодітної родини Носуленків з Донеччини випало чимало випробувань. Війна, від якої вони втекли до Маріуполя. Необхідність психологічної реабілітації для старших дітей. Вада слуху і дороге лікування - для молодшого. Упоратися з цим самотужки - неможливо.

 

Вона може забути про будь-які особисті справи, а от час для дітей - знайде завжди. До того ж, старший син уже допомагає з молодшими.

«Богдан у нас за старшого, коли я на роботі, молодшого і в сад водить, і призводить, і годує, і прибирає. Максим у нас веселий, рухливий. Таїр у нас молодший - балована дитина в сім'ї, все першому йому», - розповідає жителька Маріуполя Марина Носуленко.

Більше ніж солодощі, найменший із трьох братів любить активні ігри.

«Ми з братом граємо в м'ячик, граємо в машинки, малюємо коли Таїр не розуміє, я йому показую, потім він починає розуміти», - каже учасник акції "Рінат Ахметов - дітям" Максим Маленюк.

Не розуміє, бо тільки вчиться чути й розмовляти. Кілька років тому в хлопчика виявили ваду слуху.

«Після діагностики нам винесли вирок туговухість. Ми звернулися до Фонду Ріната Ахметова. Нам подзвонили, що забезпечать Таира слуховими апаратами», - розповідає Марина Носуленко.

З Фондом Ріната Ахметова родину Носуленків пов'язує багато спільних спогадів. Один із них - літній відпочинок старших дітей у таборі Святогірська.

«Фонд Ріната Ахметова в нашому житті відіграє як частинку сім'ї нашої, допомагав зі слуховими апаратами молодшому, потім подарував путівки дітям. Ми дуже вдячні Фонду Ріната Ахметова за підтримку, за радість в дитячих обличчях, очах», - каже Марина Носуленко.

Цьогоріч родина взяла участь в акції - «Рінат Ахметов -дітям». Малеча отримала подарунки і привітання.
Це 20-річна традиція добра та особистої участі в житті дітей. Представники Фонду приділяють увагу вихованцям дитячих будинків сімейного типу, інтернатів та учасниками програм.

«Таїр Носуленко - один з більш ста тисяч дітей, які отримали подарунки в рамках 20-річчя акції "Ринат Ахметов - дітям". Головне завдання акції - це змінити життя дитини, подарувати свято і віру в чудо», - зазначає представниця Фонду Ріната Ахметова Аліна Клімчик.

Тільки за останні шість років учасниками благодійної акції стали 700 тисяч дітей з усієї країни.