19:14, 26 березня

200 апаратів штучної вентиляції легень та експрес-тести на коронавірус вже у дорозі

200 апаратів штучної вентиляції легень та 300 тисяч експрес-тестів на коронавірус, які Фонд Ріната Ахметова надасть Міністерству охорони здоров'я, вже в дорозі.

поділитись:
200 апаратів штучної вентиляції легень та експрес-тести на коронавірус вже у дорозі - фото 1

Продовж карантину, що триватиме в Україні ще місяць, уся ця допомога стане нагальною для державних медичних установ. За особистим рішенням Ріната Ахметова виділено 300 мільйонів гривень, які буде спрямовано на боротьбу із наслідками коронавирусу. Окрім цього, 200 швидких для України, які надав Фонд, допомагають доправляти хворих із підозрою на коронавірус до лікарень.

«У Фонду Ріната Ахметова чудові новини. Устаткування, яке закупив Фонд в рамках програми допомоги Україні в боротьбі з коронавірусом, почало надходити в Україну, вже доїжджає до лікарень. Наприклад, це обладнання вже доїхало до Полтавської, в Рівненську, в Закарпатську області. Концентратор кисню доїхав на Волинь. Всього Рінат Ахметов направив на боротьбу з коронавірусом 300 мільйонів гривень. Перш за все на 300 тисяч експрес-тестів для тестування людей по всій країні і 200 апаратів штучної вентиляції легенів, які потраплять до державних лікарень. Це обладнання шукають по всьому світу, тому що за ним полюють уряди 200 країн. Його купити ось так просто неможливо. Закупівля цього обладнання окрема складна задача. Проте ми з нею впоралися, ШВЛ закуплені і партіями надходять в Україну», - зазначила учасниця Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова Наталія Ємченко.