19:25, 30.01.2020

«200 швидких для України» - медики Івано-Франківщини отримали 10 нових швидких

Вони рятують сотні життів щодня. Проте медики вимушені були приїжджати до пацієнтів на застарілих автівках, які постійно ремонтували та знову відправляли на виклики. Масштабного оновлення чекали понад 5 років.

поділитись:
«200 швидких для України» - медики Івано-Франківщини отримали 10 нових швидких - фото 1

Зношеність автопарку швидких в Івано-Франківську – 70%. Машини експлуатують більше 10 років, вони потребують постійного ремонту.

Наразі Івано-Франківська область має 10 новеньких швидких, які укомплектовані всім необхідним для рятування людських життів. Серед нових автівок також є позашляховики, які вже відправляють у гірську місцевість.

Оновлення стало можливим завдяки проєкту «200 швидких для України», який реалізований з ініціативи президента Володимира Зеленського та за особистим рішенням Ріната Ахметова.

Це унікальний проєкт за масштабом і за термінами. Сучасні європейські машини допоможуть у наданні якісної невідкладної допомоги людям в усій Україні. Близько 3 тисяч населених пунктів будуть обслуговувати автомобілі, які передав Фонд Ріната Ахметова. Щорічно новенькі швидкі зможуть рятувати мільйон людських життів.