17:45, 21.11.2019

200 швидких для України

200 швидких для України 21.11.2019

поділитись:
200 швидких для України - фото 1

Дістатися до пацієнта вчасно та довезти хворих з важкими випадками до обласних, а іноді й столичних лікарень - завдання не з легких. Новітнього обладнання бракує, а їхати швидко бездоріжжям на зношених автівках завжди ризик. В Одеській області вже є 5 новеньких машин машин від Фонду Ріната Ахметова

У нових швидких є все для порятунку людей європейського зразка. А завдяки сучасній автівці можна дістатися хворого швидше.

Надсучасна машина класу "B". Анатолій, фельдшер із Кам'янки, показує, як працює з кардіографом.

"В случае брадикардии, в случае блокады, то мы можем уже подключить кардиостимуляцию. И уже безопасно везти пациента даже не смотря на километраж".

Станція швидкої в Ізмаїльському районі обслуговує майже триста тисяч пацієнтів. Останнім часом молодих спеціалістів побільшало. Фахівці певні, що нові автівки виведуть службу на вищий рівень. В Одеській області машин від Фонду Ріната Ахметова вже п'ять.

"200 швидких для України" - надважливий проєкт, який реалізується з липня цього року за ініціативи Президента Володимира Зеленського та за особистим рішенням Ріната Ахметова. 139 машин вже передали в усі регіони України. Ще 61 позашляховик доправлять медикам до кінця цього року.