13:07, 20.09.2019

27 вересня презентують нове Міністерство діджиталізації

27 вересня презентують нове Міністерство діджиталізації 20.09.2019

поділитись:
27 вересня презентують нове Міністерство діджиталізації - фото 1
"Ми хочемо дійсно зробити країну в смартфоні. Уряд в смартфоні. Хлопців, пора це зробити. Без вас не впоратися", - обіцяв Зеленський одразу після вступу на пост Президента.

Слова в дії - Міністерство діджиталізації презентують 27 вересня.


Про це під час відкриття Open Data Forum сказав міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, повідомляє Укрінформ.


«Ми створили міністерство, щоб формувати політику у сфері діджиталізації. До цього цим не займався жоден орган. Сьогодні є міністерство, ми будемо підтримувати такі проєкти, шукати фінансування, допомагати... 27 вересня буде публічна презентація нашого міністерства і заступників», - сказав Федоров.


За його словами, також у кожному міністерстві будуть заступники, що займатимуться діджиталізацією.

«У нас буде людина у кожному міністерстві, що буде допомагати реалізовувати ці завдання вертикально», - зазначив віце-прем'єр.


Також, за його словами, на регіональному рівні будуть введені посади заступники голів адміністрацій, які відслідковуватимуть ключові показники ефективності місцевих проєктів.


«Ми також створили комітет з діджиталізації та цифрової трансформації у Верховній Раді. Це перший комітет з таким набором функцій. І це теж важливо, бо на законодавчому рівні є підтримка», - додав Федоров.
Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.