17:54, 29.01.2018

29.01 | Народний депутат України емоційно виступив у ПАРЄ

29.01 | Народний депутат України емоційно виступив у ПАРЄ 29.01.2018

поділитись:
29.01 | Народний депутат України емоційно виступив у ПАРЄ - фото 1

Тиранію Путіна не можна пробачати ні за які гроші, вважає Олег Ляшко. Саме тому повернення делегації Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи політик вважає неприпустимим.

ОЛЕГ ЛЯШКО — народний депутат України: «У мене питання до тих, хто ратує за співпрацю, дружбу із Росією і повернення її сюди. А хто поверне батькам їхнього 29-річного сина Сергія Сергієнка з Полтавщини, який загинув вчора внаслідок мінометного обстрілу на Донбасі? Хто поверне дітям їхніх батьків, адже з моменту початку російської агресії на Сході України загинуло 10 тисяч українців. Окрім того, втрачено 20% українського промислового потенціалу. Хто поверне найкращий в Європі аеропорт Прокоф’єва? Коли українські шахтарі повернутися в шахти, які сьогодні затоплені внаслідок російської агресії?»

Лідер Радикальної партії запропонував обговорювати в ПАРЄ не питання повернення Росії до зали, а питання зупинення російської агресії.

ОЛЕГ ЛЯШКО — народний депутат України: «Представник Словакії, яка постраждала від гітлеровської агресії, сьогодні розказує, що треба дружити з Путіним. Хай би ще з Гітлером запропонував дружити! Представник Британії каже, мовляв, кордони в Україні якісь не такі. Можливо, ви забули, що колись і Страсбург не був Францією? Можливо ви закликаєте до перегляду кордонів? Тоді для чого ми тут з вами зібралися? Пропоную вам, шановні колеги, обговорювати питання не повернення Росії до цієї зали, а зупинення російської агресії».


На останок делегат від українського парламенту закликав об’єднати зусилля, щоб зупинити російську агресію в Україні і не допустити її поширення в Європі.

ОЛЕГ ЛЯШКО — народний депутат України: «В цей час боротьби проти новітньої тиранії ми повинні бути разом. А не шукати привід, щоб сісти і поїсти в якомусь Страсбурзькому ресторані червону ікру з росіянами. Дивіться, щоб та червона ікра поперек горла не стала тим, хто її».