14:04, 30.11.2017

29.11 | "Ключи від квартир дітям Курахово"

29.11 | "Ключи від квартир дітям Курахово" 30.11.2017

поділитись:
29.11 | "Ключи від квартир дітям Курахово" - фото 1

Багато років тому уродженка Курахово Віра Говорущенко втратила батьків. Все дитинство провела по інтернатах. Сьогодні В неї вже власна родина - маленька дочка Ксенія. До цього дня власна квартира була заповітною мрією. Сьогодні - вона здійснилася.

ВІРА ГОВОРУЩЕНКО, жителька м. Курахово: "Это было очень необходимо, потому что так как мне и моему ребенку нам негде жить".

Новоспечена господиня веде гостей на екскурсію. На вдачу першим запускають кошеня. В квартирі вже э ремонт, вона тепла. З меблями допоможе рідня, - не натішитися дівчина.

- Щасливі чи ні?  - Щаслива дуже! Щиро дякую!


У сусідньому будинку теж свято. Ключі від однокімнатної квартири отримала Олеся Комарницька. Зізнається, самостійно збирати гроші на житло їй довелося б багато років.

ОЛЕСЯ КОМАРНИЦЬКА, радіє власному житлу: "Здесь бы я хотела поставить стульчики, приобрести новую кухню сиреневого цвета. Положить сюда коврик. Белый какой-то пушистый. Котенка хочу еще себе купить".

Планується, що до кінця року власне житло отримають ще три сотні дітей-сиріт. Гроші на купивлю квартир були виділени з обласної, міської та державної скарбниці.

ПАВЛО ЖЕБРІВСЬКИЙ, голова Донецкої облдержадміністрації: "Оці гроші, які ми виділяємо, - це маркер. Це те, куди потрібно спрямовувати. Ми дали такий поштовх, а тут раз і підтягнулися муніципалітети. А тут раз і підтягнувся Київ. Область виділила 13 з половиною мільйонів, а кінці кінців 47 мільйонів отримали на квартири діти".

У 2018 році в обласному бюджеті передбачені кошти на покупку ще сотні квартир. Загалом власного житла на  донетчині потребують 8 сотень дітей-сиріт. Закрити цю проблему планують протягом трьох років.