12:08, 06.08.2019

4 808 метрів: маріупольці підкорили найвищу вершину Європи - Монблан

4 808 метрів: маріупольці підкорили найвищу вершину Європи - Монблан 06.08.2019

поділитись:
4 808 метрів: маріупольці підкорили найвищу вершину Європи - Монблан - фото 1

Всього за 20 годин Геннадій Мохненко - керівник центру реабілітації «Пілігрим» і його 6 прийомних дітей зуміли піднятися до найвищої вершини в Альпах - Монблан.


«Сини - красені .. Маючи третину дистанції (у вигляді кілометра, майже вертикальної стіни) вночі - я був впевнений, що тут залишилися всі сили і підйом зірвав ... Але мої орли були Чи не збираємося віддавати, а ми все одно поспішили вперед. .. Підйом тривав 20 (!!!) годин ... божевільний вітер, пекельно холодно, божевільна ущелина по обидва боки крижаної стежки 50 см в ширину, судоми, жахливий страх, катастрофічно не вистачає кисню ... 20 (!!!) годин крайнього екстриму» - написав на своїй сторінці Fcebook Геннадій Мохненко.


На вершині пілігрімовци встановила банер«Світ без сиріт». Це вже п'ята вершина, яку підкорили колишні безпритульні. На їхньому рахунку Кіліманджаро, Говерла, Ельбрус і Арарат.


Також за 6 років сім'я проїхала весь світ на велосипедах, щоб звернути увагу на проблему сирітства та подолати сумніви і стереотипи з приводу опікунства.