18:58, 29.10.2019

400 мільйонів доларів на екологічну модернізацію великих промислових підприємств

400 мільйонів доларів на екологічну модернізацію великих промислових підприємств 29.10.2019

поділитись:
400 мільйонів доларів на екологічну модернізацію великих промислових підприємств - фото 1

Група Метінвест продовжує оновлювати виробництво. Під час інвестиційного форуму генеральний директор Юрій Риженков зустрівся з мерами міст, у яких працює компанія. Разом вони підписали меморандуми про співробітництво на шість років.

10 років соціального партнерства з компанією Метінвест. А це - проєкти з благоустрою міста та модернізації великих підприємств. Про плідну співпрацю з металургами розповідає міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул.

«Освіта, спорт і інфраструктура міста, і кожний рік з'являються нові і нові проекти, котрі соціально направлені».

У Запоріжжі Група Метінвест представлена чотирма промисловими підприємствами. Міський голова Володимир Буряк каже - компанія активно працює над покращенням екології в регіонах України.

«Група Метінвест вкладає свої кошти для того щоб покращити ситуацію екологічну у місті Запоріжжі. Це так і є. І сьогодні вже підписуючи цей меморандум про співпрацю, ми продовжуємо цю роботу».

Металурги планують продовжувати модернізацію виробництва та реалізацію екологічних проєктів. Група Метінвест і муніципалітети розробили плани співробітництва до 2024 року. Компанія має інвестувати в технічну екологічну модернізацію підприємств понад 400 мільйонів доларів у Маріуполі, Запоріжжі та Кривому Розі.

«Самые большие инвестиции у нас в городе Мариуполе планируются. Это окончание проекта по газоочисткам аглофабрики. Это проекты по газоочисткам конвертерных цехов как комбината имени Ильича, так и комбината «Азовсталь». И это природоохранные мероприятия по водоочисткам, которые есть на наших доменных печах комбината «Азовсталь» - розказав гендиректор групи Метінвест Юрій Риженков.
«Мы формируем стратегию новых возможностей здесь, в городе Мариуполе. Бизнес должен работать, соответственно заниматься инвестициями, город - должен развиваться. В этом наши цели - они едины» - зауважив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.
Також, аби впровадити в містах проєкти зеленого розвитку, Група Метінвест планує залучати міжнародних експертів.