18:45, 06.08.2019

5 років наймасштабнішій гуманітарній місії в Україні

5 років наймасштабнішій гуманітарній місії в Україні 06.08.2019

поділитись:
5 років наймасштабнішій гуманітарній місії в Україні - фото 1

Для мирних жителів сьогодні це - єдина системна підтримка. Аби доставляти продукти якнайшвидше, за п'ять років роботи штабу Ахметова була створена унікальна система формування наборів виживання в логістичному центрі в Маріуполі. Саме звідти і направляють допомогу найнужденнішим.


Десятки волонтерів — як один злагоджений механізм. За день вони встигають зібрати до трьох тисяч продуктових наборів. Затримки неприпустимі, адже на допомогу чекають мирні жителі прифронтових міст і сіл.


У селищі Зайцеве лінія розмежування проходить поруч із житловими будинками. Цілих будівель тут майже не залишилось. Будинок Віктора Калінкіна розбили минулої весни. Сам він дивом вцілів, а ось речі, гроші, документи — все згоріло. Пережити цю трагедію без підтримки він би не зміг. Тому завжди приходить на пункт видачі гуманітарної допомоги Фонду Ріната Ахметова. У Зайцевому волонтери за раз видають майже п'ятсот наборів виживання.


Щомісяця допомогу отримують в десятках населених пунктів. Найбільш нужденним жителям Донбасу за 5 років відправлено 134 тисячі тонн продуктів. Початок шляху гуманітарної допомоги в Розподільчому центрі, в Маріуполі.


Гуманітарний Штаб Фонду Ріната Ахметова - це наймасштабніша гуманітарна місія в Україні! За п'ять років бойових дій на Донбасі видано понад 12 мільйонів продуктових наборів. Це врятувало життя мільйона мирних жителів.