15:43, 04.05.2020

Абітурієнти можуть змінити місце проходження ЗНО. Міносвіти назвало терміни

Міністерство освіти та науки опублікувало терміни, в які можна змінити місце проходження ЗНО

поділитись:
Абітурієнти можуть змінити місце проходження ЗНО. Міносвіти назвало терміни - фото 1

З 6 до 18 травня абітурієнти можуть змінити місце проходження ЗНО, вказане при реєстрації. Як повідомляють у МОН, така можливість буде в учасників, місце проживання та навчальний заклад яких розташовані в різних областях, або на відстані більше 150 кілометрів один від одного.

Корективи в правила вніс загальнонаціональний карантин. Оскільки деякі абітурієнти повернулися додому зі своїх навчальних закладів.

"Учні шкіл-інтернатів, закладів професійно-технічної, професійної перед вищими і вищої освіти, на час карантину поїхали додому в іншу область або на велику відстань від свого навчального закладу, можуть мати незручності з доїздом до населеного пункту, вказаного ними раніше при реєстрації. Тому ми даємо їм можливість пройти тестування в найближчому до них пункті проведення ЗНО ", - зазначила в.о. міністра освіти та науки Любомира Мандзій.


Змінити місце проходження ЗНО учасники можуть, звернувшися до керівника свого навчального закладу. При цьому, воно може бути в населеному пункті, який максимально наближений до місця проживання або перебування учасників, уточнюють у МОН. Керівники навчальних закладів зі свого боку повинні внести зміни в реєстраційні дані.