ОБЛИЧЧЯ ТЕЛЕКАНАЛУ
Начальник відділу інформаційних та публіцистичних програм
Начальник відділу інформаційних та публіцистичних програм

Ведуча програми «Акценти».

Народилася у Маріуполі. Закінчила Маріупольський державний університет за фахом «Журналістика».

Кар’єру в медіагалузі почала з телеканалу «Сігма», у 2014 році.

Починала як кореспондент, потім стала редактором новин та ведучою прямих ефірів.

Наразі роботу ведучої поєднує з роботою головного редактора новин телеканалів «Сігма» та «Донбас».

 

випусковий редактор
випусковий редактор

Ведучий та відповідальний редактор програми новин «Дзеркало».

Максим закінчив Азовський Морський Інститут ОНМА за спеціальністю «судноводіння» та журфак Львівського Національного Університету імені Івана Франка.

Працював у різних сферах, зокрема фріланс-журналістом у деяких інтернет виданнях.

До команди телеканалу «Сігма» приєднався у 2013 році, спочатку як оператор, а, згодом - як ведучий новин та кореспондент.

З серпня 2018 працює на посаді відповідального редактора інформаційної програми «Дзеркало».

 

ведуча інформаційної програми «Дзеркало»
ведуча інформаційної програми «Дзеркало»

Кар’єру в медіа-галузі розпочала у 2017 році. Валерія закінчила Приазовський державний технічний університет за спеціальністю «Філологія». Поєднувала зйомки та навчання. Спочатку була кореспондентом телеканалу «Сігма». Згодом стала ведучою інформаційної програми «Дзеркало». Наразі роботу ведучої поєднує з роботою кореспондентом на регіональному телеканалі «Донбас».

 

ведуча інформаційної програми «Дзеркало»
ведуча інформаційної програми «Дзеркало»

Олена Гордуз у 2003 році закінчила філологічний факультет Маріупольского гуманітарного інституту.

З 1998 року працює у Палаці культури Металургів солісткою вокального ансамблю «Мелодія».

Кар`єру в медіагалузі розпочала у 2010 році у якості ведучої програм «Прогноз погоди» та «Есть повод». Наразі Олена – ведуча інформаційної програми «Дзеркало».

 

ведуча інформаційної програми «Дзеркало»
ведуча інформаційної програми «Дзеркало»

Редактор відповідальний інформаційної програми «Дзеркало».

У 2000 році з відзнакою закінчила Маріупольський гуманітарний інститут за спеціальністю «Російська мова та література, новогрецька мова». За фахом – філолог.

Кар’єру в медіагалузі почала в 2000 році на ТРК «Сігма» в якості журналіста. Пройшла шлях від журналіста до редактора новин.

З 2015 року - ведуча інформаційної програми «Дзеркало».

Заміжня, виховує сина Олександра.

 

ведуча програми «Акценти»
ведуча програми «Акценти»

Рідне місто - Маріуполь.

У 1996 році закінчила Маріупольський державний університет. За фахом історик.

Протягом 12 років працювала на місцевій радіостанції, спочатку ведучою музичних програм, а потім головним редактором.

На місцевому телебаченні «Сігма» почала працювати з 2012 року. Була ведучою програми «Со временем». Зараз очолює комерційний відділ та виступає співведучою програми «Три крапки».

 

ПРО КАНАЛ
19 травня 1992 р. телерадіокомунікаційна компанія «Сигма» перша почала мовлення в Маріуполі. Наразі ТРКК «Сигма» - єдиний маріупольський канал, який отримав ліцензію на ефірне цифрове мовлення у форматі DVB-Т2 та здійснює мовлення у ньому з листопада 2011 року.
За 26 років праці, творчі пошуки колективу у формуванні ефективного мовлення каналу сприяли зміцненню авторитету та утвердженню довіри серед глядачів не тільки міста Маріуполя, але й у прилеглих міських та сільських районах Донецької та Запорізької областей, містах Бердянськ, Новоазовськ, смт Нікольське, Мангуш. Сьогодні ТРКК «СИГМА» цілодобово здійснює мовлення у дециметровому діапазоні програми з високою якістю зображення для всіх вікових категорій. Завдяки потужному передавачу, телесигнал приймає у радіусі ~100 км. від телевежі та покриває територію з більш ж мільйонним населенням. Більшість операторів кабельних мереж надають телеглядачам сигнал нашої телекомпанії без втрати якості. Наш канал відстежує ефективність телеканалів у Маріуполі, завдяки чому оперативно враховує інтереси глядачів. Це дозволяє розміщати Вашу рекламу з максимальною віддачею. Жанрова структура мовлення телеканалу «Сигма» скерована на зацікавлення усіх вікових категорій телеглядачів. На нашому телеканалі яскраво представленні інформаційні, комедійні та ігрові програми, телепубліцистика, розважальні шоу, дитячі передачі, а також усі жанри телесеріалів, популярних художніх, документальних фільмів вітчизняного та світового кінематографу. Візитівка телеканалу «Сигма» - інформаційна програма «Дзеркало» (з понеділка по п’ятницю о 18.45, 20.30). Це репортажі про суспільно-політичні події, спортивні та видовищні заходи в Маріуполі та у прилеглих населених пунктах, які викликають неабияку цікавість у телеглядачів. 19 травня 1992 р. телерадіокомунікаційна компанія «Сигма» перша почала мовлення в Маріуполі. Наразі ТРКК «Сигма» - єдиний маріупольський канал, який отримав ліцензію на ефірне цифрове мовлення у форматі DVB-Т2 та здійснює мовлення у ньому з листопада 2011 року.