09:01, 17 вересня

Аналітики назвали самий реформаторський Кабмін за останні 6 років

На думку аналітиків VoxUkraine, другий уряд Яценюка найбільш активно ініціював ухвалення законів.

поділитись:
Аналітики назвали самий реформаторський Кабмін за останні 6 років - фото 1

Кабмін Яценюка відзначився рекордними обсягами ініційованих в Україні реформ. Головний упор був поставлений на реформи в сфері боротьби з корупцією, йдеться в статті аналітика VoxUkraine на сайті "НВ Бізнес".

У 2015 році значення Індексу реформ в Україні досягало рекордних величин, і велика частина цих реформ були ініційовані урядом. Уряд Яценюка приймало реформи, використовуючи різні інструменти. Зокрема, значна частина була проведена через закони, які згодом були проголосовані Верховною Радою. Відзначається, що інші уряди значно менше використовували цей інструмент.

 

До топ-3 реформ Кабміну Яценюка можна віднести: гармонізацію процесу державних закупівель до європейського законодавства (прийнятий восени 2015 року Закон підтвердив відкриття доступу до інформації про всі державні тендери); закон про впровадження електронної системи держзакупівель; закон про ринок природного газу. Саме ці нововведення набрали найвищі бали Індексу реформ, зазначає аналітик.

"Кабмін Арсенія Яценюка зміг використати отримані можливості та ініціював велику кількість реформ. Його наступники поки не змогли перевершити темп реформ, взятий другим Кабміном Яценюка", – резюмує автор статті.
Джерело: Сегодня