18:34, 17.04.2020

Арсеній Яценюк: Сьогодні нація повинна об’єднатися перед викликами

Країні необхідне об’єднане національне лідерство. Не тільки тих, хто представляє владу, але й неурядові організації, українські інтелектуали, цвіт української нації, - об’єднане національне лідерство. Про це під час Київського Безпекового Форуму заявив лідер «Народного Фронту» Арсеній Яценюк.

поділитись:
Арсеній Яценюк: Сьогодні нація повинна об’єднатися перед викликами - фото 1

Тема чергової дискусії: «Нова реальність: як захистити наш дім від війни, хвороби і розрухи?».
Однин з найбільш перспективних напрямків зараз – об’єднання нації перед викликами, зазначив політик

«У нас можуть бути різні суспільно-політичні погляди, і це нормально. Але спільна правда полягає в тому, що Росія напала на Україну. Що на Майдані розстрілювали українців, які боролися за незалежність України. Що режим, який підтримувався Путіним і Росією, хотів знищити європейську перспективу України. Спільна правда в тому, що сьогодні Україні потрібна професійна влада з політичним лідерством», - підкреслив Яценюк.

Прикладом такого політичного лідерства Арсеній Яценюк назвав канцлерку Німеччини Ангелу Меркель: «Сьогодні вся Європа і весь світ побачили, що той, хто є справжнім політичним лідером, хто стоїть на справжніх цінностях, - завжди виведе націю, країну і державу з найбільшої кризи. Те саме сьогодні потребує Україна».

Яценюк згадав і сьогоднішню статтю у Financial Times, в якій були слова президента Франції Емануеля Макрона про загрози приходу популістів до влади в Європі:

«Дозволю собі з ним не погодитися. В Європі вже популісти. Вони вже прийшли. В Україні сьогодні, на жаль, так само популісти, які казали, що найбільш складні питання вирішать найпростішими рецептами. Немає простих рішень».

Лідер «Народного фронту» підкреслив, що найважливіше нині - базові цінності, на яких «тримається кожна держава і кожна нація».

«У 2014 році ми встояли тільки по одній причині – ми були всі разом. І навіть розбіжності, які у нас були, - а вони завжди присутні, це природно для кожної країни, - ми відклали їх. Адже ми знали, що у нас на порядку денному найбільший виклик – існування України і кожного українця. Тому ми виграли тоді і зараз повинні виграти», - сказав Арсеній Яценюк.
Джерело: Народний Фронт