16:03, 11.09.2019

"Арт для всіх". В Маріуполе відбудеться благодійний аукціон

поділитись:
"Арт для всіх". В Маріуполе відбудеться благодійний аукціон - фото 1
Завтра 12 вересня, в палаці культури «Український дім» відбудеться благодійний аукціон «Арт для всіх». Всі зібрані кошти підуть на підтримку і розвиток інклюзивної творчості дітей та молоді в Маріуполі і прилеглих селищах.


На аукціоні будуть розігруватися лоти картин сучасних українських та зарубіжних художників. Організатори запропонували авторам стати меценатами аукціону і надати свої роботи на участь у ньому. Всього буде представлено твори понад 40 художників.

Крім маріупольців у заході візьмуть участь художники з Києва, Львова, Ужгорода, Коломиї, Івано-Франківська та Луцька. Також передали свої роботи художники з Німеччини та Словаччини.

«Захід покликаний привернути увагу до творчості дітей та молоді з особливими освітніми потребами. Показати можливості для реалізації талантів, їх визнання суспільством та сприяти включенню людей з інвалідністю до творчого простору нашої країни», - зазначила директор методично-консалтингового центру Ірина Святченко.

Свої роботи на суд глядачів представить маріупольська художниця Марина Кирилова. Вона представить дві роботи «Захід над морем» і «Король ірис». За її словами, вона сподівається, що такі заходи привернуть увагу маріупольців до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.