18:35, 16.08.2019

Автостопом по Європі

Автостопом по Європі 16.08.2019

поділитись:
Автостопом по Європі - фото 1

7 країн за два тижні об'їхав маріуполець Олексій на попутних автівках. Що найбільше вразило?


Олексій Кельт тільки-но повернувся з двотижневої мандрівки. Їздив автостопом по Європі. Хлопець зауважує, приязність водіїв - вразила.


«Расстояние, как раз таки было 400 километров. Человек вместо 15 евро, сказал за пять евро, я тебя подкину. При чем на таком внедорожнике очень богатом. Человек хорват сам по себе. Тяжело было с ним общаться, но все равно весело проехался и дешево».


Спілкування - саме це було найскладнішим, каже Олексій. Англійську він знає погано, тож доводилося користуватись онлайн-перекладачем. Проте в Чехії та Словенії він мандрівнику не знадобився.


«На украинском, на русском языке спокойно тебя большинство людей понимают. Не большинство, а каждый третий. А в Венгрии очень тяжело. Даже с гугл-переводчиком английского не знают. Даже стандартные фразы, таких как "pay pass" и так далее, там не понимают».


Тому, тим хто зібрався в подорож, і не обрав маршрут, хлопець радить визначитись - як саме ви бажаєте провести час.


«Если тихо отдыхать, то это где-то в Словении, в Австрии, в Альпах. Если хочется более по-молодежному весело отдохнуть, то, конечно, Прага. Чехия- это, скажем так, то место, где отдыхает очень много молодежи. Очень много всяких развлекательных шумных вечеринок и тусовок».


За два тижні хлопець побував у семи країнах. Витратив триста сімдесят євро. Така мандрівка через турагенція обійдеться приблизно у 200 євро. Довше чи дешевше - кожен обирає для себе. Та фахівці попереджають, їхати самому автостопом - певний ризик. Але є й свобода, додає Олексій.