13:35, 20 серпня

Багато амброзії! Жителька Центрального района незадоволена роботою комунальників

Сухостій та амброзія, подекуди заввишки більше метра. На нашу "гарячу лінію" звернулася жителька Центрального району. Скаржиться, мовляв, комунальники не до кінця виконали роботи з благоустрою одного зі скверів на проспекті Миру. Хоча звітували про повне очищення території від бур’яну.

поділитись:
Багато амброзії! Жителька Центрального района незадоволена роботою комунальників - фото 1

Сквер "50 років перемоги". Пані Наталія мешкає неподалік. Жаліється, траву косять не своєчасно та не повністю, а сухі дерева взагалі стоять вже по два роки. Жінка каже, неодноразово зверталася з цим питанням до профільних підприємств, однак поки очікуваного результату немає.

«Это вот, что это за дебри? Половину покосили, половину бросили. Что значит, вокруг тротуара они на три метра скашивают, а туда дальше пусть трава растёт. А как бороться с амброзией? Тут дети у нас бегают маленькие, тут есть люди, у которых аллергия на амброзию, они ходят, задыхаются, кашляют. Ну как это так? Амброзия, это же не розы», - обурена місцева жителька.

Директор "Зеленбуду" пояснює, цьогоріч роботи дійсно проходять повільніше. Головні причини: рясні дощі та подекуди нестача працівників. До того ж, з появою контакт-центру побільшало заявок, опрацьовувати які не завжди встигають.

«Если мы сейчас говорим про выкашивание, то основные зоны у нас уже прошли по два-три раза, второстепенные - один-два раза. Да, действительно, с такими осадками мы не всё успеваем. Но мы организовываем всё так, чтоб максимально успеть, максимально закрыть эти обращения», - сказав директор КП "Зелене будівництво" Сергій Кесарев.

А щодо скверу "50 років перемоги", пан Сергій зазначив: нині роботи з викошування бур’янів тут ще тривають. Завершити їх планують протягом наступного тижня.