20:05, 20.05.2019

Багатодітна сім’я з прифронтового Павлополя живе в аварійних умовах

Багатодітна сім’я з прифронтового Павлополя живе в аварійних умовах 20.05.2019

поділитись:
Багатодітна сім’я з прифронтового Павлополя живе в аварійних умовах - фото 1

Вони ледь не загинули під обстрілами. Багатодітна сім’я Ликових з прифронтового Павлополя живе в аварійних умовах. На відновлення пошкодженого будинку - грошей не має. Як і доступу до навчальних закладів для дітей. Адже школа і дитячий садок в селі не працюють.


Умови для життя нестерпні. Багатодітна с ім’я оселилася тут рік тому. На все село - це найдешевша хата. Єдине джерело води у дворі, колодязь неприйнятний для використання. Зовсім поруч лінія фронту. Павлопіль знаходиться на межі. Як ховалися по підвалах - родині важко згадувати. Діти після цього дуже змінилися. Крім того, хлопчикам не вистачає навчання й спілкування з однолітками. Увесь час вони - на подвір’ї. Любов сподівається, триватиме так недовго. І до першого класу її сини підуть у рідному та мирному селищі. Постійної роботи в селі годі й шукати. Голова родини не цурається будь-яких пропозицій.


Єдина допомого – від волонтерів Фонду Ріната Ахметова. Понад дванадцять мільйонів продуктових наборів - стільки видав Фонд мирним жителям Донбасу. Отримують їх люди - у десятках населених пунктів.