18:25, 13 січня

Батьківської любові вистачить на всіх. Родина з Маріуполя виховує 11 дітей

Світлана Кисленко з Маріуполя, виховавши рідних синів і доньку, вирішила допомагати дітям із інтернатів. Торік її родина збільшилась аж на 8 хлопців і дівчат. Як змінюються дитячі долі?

поділитись:
Батьківської любові вистачить на всіх. Родина з Маріуполя виховує 11 дітей - фото 1

Зараз батьки виховують одинадцятьох хлопчиків і дівчаток. Восьмеро з них - прийомні. Світлана впевнена, що навіть найліпший дитячий будинок не замінить малому родину. Зараз в українських інтернатах - понад 77 тисяч вихованців.

У житті малюків було багато труднощів. Тепер діти постійно відчувають мамину любов. А ще батьки чудові вчителі. Дівчаток навчили смачно готувати, хлопчиків - долучають до чоловічих справ. Усе це стане у пригоді дітям у дорослому житті.

«Я знаю, що у них будуть чудові сім'ї, знаю, що ні дуже прекрасні будуть мами. Вони дуже добре піклуються одне про одного», - каже мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу Світлана Кисленко.

Фонд Ріната Ахметова системно опікується вихованцями інтернатів та дитячих будинків сімейного типу. Завдяки порталу національного всиновлення "Сирітству - ні" майже десять тисяч хлопчиків і дівчаток влаштовані в сім'ї. А під час новорічних свят лише цієї зими подарунки та сюрпризи отримали сто тисяч дітей.

«Цього року акція «Рінат Ахметов-дітям» відзначила своє 20-річчя. Це найдовша, безперервна і масштабна традиція доброти в країні. Ось уже протягом 20 років, вона змінює життя дітей на краще. Особливо тих, хто позбавлений тепла батьків, або виховується в інтернаті», - розповіла директорка з комунікацій Фонду Ріната Ахметова Юлія Єршова.

Лише за останні шість років привітання від Ріната Ахметова отримали сімсот тисяч хлопчиків і дівчаток.