19:25, 19.08.2019

Без дороги та у темряві

Без дороги та у темряві 19.08.2019

поділитись:
Без дороги та у темряві - фото 1

На нашу "гарячу лінію" звернулися жителі Лівобережного району. Поскаржилися - на вулиці Титова немає ліхтарів та асфальту. Чому господарники досі не почули маріупольців?


Колись дорогу засипали щебенем, розповідають місцеві. Зараз тут всюди каміння та вибоїни. Проїхати майже неможливо, скаржиться до того ще й немає вуличного освітлення.


«В полной темноте пребываем ночью, дорога в плохом состоянии. Люди, в основном, пожилые живут и старые. С трудом мусоровоз проезжает даже в летнее время».


Пані Раїса живе тут майже 60 років. Жінка - учасниця війни. Вважає, про їх вулицю чиновники зовсім забули.


«Дорогу, вот там я работала в струнобетонном и привозила сама шлак и вот там вот засыпала дорогу, платила. Ну раньше ж 5 рублей это стоило» - каже Раїса Капітоненко, мешканка вул. Титова


Проте зізнаються - окрім журналістів по допомогу нікуди не зверталися. У Лівобережній райадміністрації пояснюють, щоб у міськраді відреагувати на скаргу, треба прийти до комунального відділу та написати заяву.


Цього року у Лівобережному районі планують заасфальтувати майже 6 тисяч квадратних метрів дороги. На це місто витратить три мільйони гривень.