19:05, 21.10.2020

Без маски та рукавичок на виборчу дільницю не пустять

Спочатку міряти температуру, потім голосувати. У день виборів, 25 жовтня, до дільниць без маски та рукавичок не пускатимуть. А хворим виборцям організують окремі кабінки.

поділитись:
Без маски та рукавичок на виборчу дільницю не пустять - фото 1

На дільницях триває підготовка до виборів. Члени комісії знайомляться зі списками кандидатів і чекають на бюлетені. Окрім цього, вони відповідальні і за протиепідемічні заходи. 25 жовтня члени комісії стежитимуть за дистанцією та мірятимуть температуру виборцям. Тих, у кого буде підвищена, проводять до окремої кабінки.

«Ми повинні запустити, ми повинні зробити окрему кабінку для цього і після виходу цієї людини ми повинні продезінфікувати ці приміщення. Дистанція перед столами буде по 1,5 метра», - розповідає голова дільничної виборчої комісії №142242 Ігор Шевченко.

Також на кожній дільниці встановлять антибактеріальні килимки і санітайзери, аби можна було обробити руки.
Кожен виборець в залі повинен бути у масці і в рукавичках. Якщо з собою засобів захисту не буде, члени комісії видадуть. І тільки після цього можна буде голосувати. При цьому члени виборчої комісії можуть попросити тимчасово зняти маску для підтвердження особи. Гроші на засоби захисту для дільниць виділили з міського бюджету. До неділі їх мають доставити.

«Разом з бюлетенями будуть видаватися рукавички, щоб безконтактно ми користувалися ручками при заповненні бюлетенів. Це дуже важливий аспект для дотримання норм на виборчих ділянках», - наголосила заступниця міського голови Олена Парамонова.

Ще серед норм - розділені потоки виборців на вхід і вихід. За цим також має стежити комісія. Міський голова закликає маріупольців дотримуватися карантинних обмежень і поставитися з розумінням до можливих незручностей.

«Приходьте на вибори. На виборах ми організували безпечні умови. Відповідно, кожна ділянка буде забезпечений всім необхідним в рамках Covid-19, тому буде безпечно», - наголосив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Окрім членів комісії на виборах працюватимуть і наші колеги. Як триватиме голосування 25 жовтня, дивіться у спецвипусках о 14:00, 18:00 і о 21:00 на телеканалі Сигма, а також прямі трансляції на нашій сторінці у Facebook та на сайті в розділі "онлайн".