09:56, 13.08.2020

Більше 1,5 тисячі хворих і 315 госпіталізованих - в Україні нові антирекорди

За добу в Україні виявлено 1592 нових хворих на коронавірус, 315 пацієнтів госпіталізовано у важкому стані, 22 летальних випадки.

поділитись:
Більше 1,5 тисячі хворих і 315 госпіталізованих - в Україні нові антирекорди - фото 1

За минулу добу в країні проведено 36 632 тестувань. Одужало 530 пацієнтів.

У трійку за найбільшою кількістю хворих увійшли Харківська область - 209 осіб, Львівська - 166 та Івано-Франківська, там зафіксовано 138 нових випадків Covid-19.

У Донецькій області коронавірус забрав ще одне життя. Помер 84-річний житель Великоновосілківського району. За добу виявлено 29 нових випадків захворювання: 6 в Вугледарі, по 5 в Маріуполі, Краматорську та Слов'янську, 4 в Бахмуті, 2 в Мангушскому районі і 1 в Лиманської ОТГ. На лікуванні перебувають 116 пацієнтів.

Міністр охорони здоров'яя Максим Степанов анонсував, що з огляду на різкий скачок захворюваності, сьогодні буде зібрана державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для того, щоб прийняти зміни до постанови уряду, яке визначає правила карантину в Україні.

"Ми дуже швидко перейшли від кількості хворих до тисячі на добу і зараз вже більше полутора тисяч. Ми будемо терміново приймати рішення. Окрім встановлення відповідних рівней небезпеки, які достатньо чітко регламентовані і вони будуть відображати виключно епідситуацію в кожному регіоні, або місті чи районі я буду наполягати на чіткому дотриманні всіх правил, які будуть встановлені. Ситуація дуже напружена, особливо в деяких регіонах. Ви бачите це по цифрах кожного ", - зазначив Максим Степанов на щоденному онлайн брифінгу.

Нагадаємо, вчора мінохоронздоров'я анонсувало, що у відомстві вирішили об'єднати два показники, за якими визначалася приналежність адміністративної одиниці до тієї чи іншої карантинній зоні, а також в пункті про кількість заповнених ліжок.