14:10, 16.06.2021

Більше двох тон сурогату поліцейськи Маріуполя вилучили з реалізації

Починаючи з січня 2021 року дільничні офіцери поліції здійснили 1489 перевірок закладів, які здійснюють реалізацію алкогольних та спиртних напоїв. Всього було припинено 743 адміністративних правопорушень.

поділитись:
Більше двох тон сурогату поліцейськи Маріуполя вилучили з реалізації - фото 1

Рейди проводилися разом із представниками місцевої влади та іншими силовими структурами.

Так, дільничні офіцери Маріупольського районного управління поліції та підпорядкованих йому відділів та відділення задокументували:

41 адміністративний матеріал за ст. 156 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

374 адміністративних матеріалів за ст. 176 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення).

328 адміністративних матеріалів за ст. 177 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення (Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення).

 

Із незаконного обігу вилучено та ліквідовано 2044 літрів сурогату. Перевірки по торговим об’єктам тривають, повідомляє прес-служба Маріупольського районного управління поліції.