15:09, 08.01.2020

Більше розеток та вакуумні туалети:  Укрзалізниця отримає у цьому році ще 26 нових вагонів

У 2019 році Укрзалізниця прийняла в експлуатацію 18 нових пасажирських вагонів - 16 купейного типу і 2 типу СВ. Також ще 26 вагонів отримають у 2020 році.

поділитись:
Більше розеток та вакуумні туалети:  Укрзалізниця отримає у цьому році ще 26 нових вагонів - фото 1
"У нових вагонах використані сучасні матеріали, суттєво підвищений рівень комфорту. На вимогу Укрзалізниці 70 % обладнання вагона вітчизняного виробництва, у тому числі системи кондиціювання та вакуумні туалети. Для зручності пасажирів передбачені розетки на рівні верхніх полиць, збільшена кількість розеток у проходах. До того ж у кожному купе відчиняються кватирки, а вода для чаю нагрівається безвідносно руху поїзда і є гарячою вже при посадці пасажирів", - повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

 

Нові вагони будуть включені до складу фірмових поїздів.

Окрім закупівлі нових, Укрзалізниця також оновлює парк пасажирських вагонів за рахунок капітально-відновлювального ремонту (КВР), що значно подовжує термін їхньої експлуатації. Минулого року компанія оновила 29 вагонів: термін їх експлуатації продовжили на 14 років.

"Із вагонів, що пройшли КВР, торік сформували нічний експрес «Київ — Маріуполь», що дозволило збільшити періодичність його курсування", - йдеться в повідомленні.

Придбання пасажирських вагонів здійснюється виключно за кошти компанії.