12:34, 01.04.2020

Більше жодного чартеру в Україну не пустять, - Аваков

Міністр МВС Арсен Аваков заявив, що не пустить в Україну більше жоден чартер із туристами, які повертаються

поділитись:
Більше жодного чартеру в Україну не пустять, - Аваков - фото 1
"МВС не дасть більше згоди ні на один авіаційний чартер. Пасажирське авіасполучення - закрито. Винятки будуть рідкісні і тільки окремим рішенням - зі 100% обсервацією під контролем санітарних лікарів з подальшим тестом ПЛР. Тільки так - і не потрібно прокльонів, що мені надсилають з- за кордону - заради безпеки мільйонів - ми підемо на незручності для кількох тисяч. Крапка", - написав Аваков у себе в Facebook.


Міністра обурила ситуація, що склалася навколо повернення туристів із Балі. За його відомостями, багато хто з них виїхали на відпочинок після 13 березня. А значить уже після попередження про закриття кордонів і зупинку авіасполучення.

"Це - свинство, не по закону, не по суду - по совісті. Ви погуляли, а тепер хочете додому за всяку ціну, може, пронесе, і плювати вам на безпеку інших ???" - написав Аваков.


Тим українцям, хто втік із автобусів і ухилився від обсервації вже виписані адміністративні протоколи. Всі громадяни встановлені, підкреслив міністр МВС. Санкція: штраф до 17 000 гривень.

Якщо у кого-то з пасажирів рейсу буде виявлений вірус - поліція прийме рішення про висунення звинувачень у відповідності зі ст.325 - аж до арешту і утримання під вартою до 3-х років.