13:01, 17.05.2020

Більшість країн світу послаблює карантин

У Швейцарії вже тиждень, як відкрили ресторани та фітнес-центри. А у Великій Британії дозволили зустрічатися з друзями та подорожувати країною.

поділитись:
Більшість країн світу послаблює карантин - фото 1

Надзвичайну ситуацію у Швейцарії ввели з 16 березня, обмеження послабили лише тиждень тому. І хоча майже всі заклади відкрили, відвідувати їх вільно все одно не можна - необхідно дотримуватися дистанції, а ось маску носити не обов'язково. У фітнес-центри можна прийти тільки за попереднім онлайн-записом. Декілька днів тому запрацювали школи.

З понад 30 тисяч хворих на Covid-19 у Швейцарії - 27 тисяч одужали.

А у Великобританії таку статистику не ведуть. Країна - перша в Європі за кількістю смертей від коронавірусу. Тут уже померло 33 тисячі чоловік. Карантин ввели у березні і тільки цього тижня дозволили виходити на вулицю довше, ніж на годину.

У Лондоні ресторани, салони краси та кінотеатри запрацюють влітку. Коли саме - уряд вирішуватиме за ситуацією. Тоді ж планують відкрити й школи, аби діти склали іспити.

У Польщі відновити навчання хочуть до кінця травня. З понеділка в країні розпочнуть перехід до третього епату виходу з карантину - дозволять працювати кафе та ресторанам.

Про повний вихід із карантину поки не йдеться в жодній з країн. У деяких кажуть: при необхідності можуть навіть повернути скасовані обмеження - усе залежить від кількості нових хворих