10:20, 04.10.2019

Біля Львова впав літак

Біля Львова впав літак 04.10.2019

поділитись:
Біля Львова впав літак - фото 1

Сьогодні, 4 жовтня, під Львовом сталася авіакатастрофа. Літак Ан-12 не дотягнув півтора кілометра до аеропорту і здійснив аварійну посадку в районі кладовища в Сокольниках. На борту літака було 8 чоловік.

За данними рятівників, загинули 5 людей. Ан 12 летів з Іспанії до Туреччини через Україну і мав дозаправитися у Львові. Літак належав компанії "Україна Аероальянс". У нього не вистачило палива.


Рятувальники деблокували трьох постраждалих з пошкодженого літака, які з травмами різного ступеня тяжкості були госпіталізовані до медичних закладів Львова. Аварійно-рятувальні роботи тривають.


Від ГосЧС притягнуто 41 чоловік особового складу та 7 одиниць спецтехніки. На місці події працює оперативна група.

На сайті авіакомпанії "Україна-Аероальянс", якій літак належить з 2012 року, повідомляється, що він експлуатується з 1968 року, тобто вже 51 рік. До 1995 року його використовували військові частини - звідси перша інформація, що впав військовий літак. До 2007 року Ан-12 належав авіакомпанії "Львівські авіалінії", до 2012 року - авіакомпанії "Меридіан". Потім його власником стала "Україна-Аероальянс". У компанії повідомили, що літак був призначений для перевезення і десантування людей, вантажів і військової техніки і міг здійснювати перельоти до 6 тисяч кілометрів.


Джерело: strana.ua