17:57, 01 вересня

Блок Вадима Бойченка пропонує маріупольцям проголосувати за теплі і чисті школи

Комфортні умови для навчання дітей у школах - це ключова мета проекту «4 активності». Він увійшов до одного з пріоритетів Блоку Вадима Бойченка, які ляжуть в основу програми партії.

поділитись:
Блок Вадима Бойченка пропонує маріупольцям проголосувати за теплі і чисті школи - фото 1

Маріупольці можуть віддати свій голос за цей проект, проголосувавши на офіційному сайті партії в розділі «Наші Пріоритети».

Блок Вадима Бойченка пропонує маріупольцям проголосувати за теплі і чисті школи - фото 25661

 

Зараз дана соціальна ініціатива лідирує в напрямку «Турбота про людей». Вона зібрала 25% голосів. На 1% відстає пункт «Залішаємося в Маріуполі. Програми забезпечення житлом», замикає трійку лідерів проект «З турботою про дітей. Реконструкція та Наповнення новими сервісами двох дитячих реабілітаційних центрів».

Блок Вадима Бойченка пропонує маріупольцям проголосувати за теплі і чисті школи - фото 25660

 

Програма «4 активності» включає кілька етапів, кожен з яких спрямований на створення сприятливих умов для навчання дітей, а головне - для їх здоров'я.

Партія Блок Вадима Бойченка ставить за мету до 2025 року провести заміну віконних блоків, необхідний ремонт конструктивів, облаштування сучасних туалетних кімнат і спортивних майданчиків у всіх школах міста. Це один з ключових кроків на шляху модернізації освітнього простору Маріуполя.

«Здоров'я дітей - головна цінність для Блоку Вадима Бойченка. Розбиті туалети і дерев'яні вікна - це реальність багатьох шкіл. Впевнена, програма «4 активності» зможе назавжди вирішити цю проблему і відновити обличчя наших навчальних закладів», - зазначила директор школи №47 Ніна Воробей.

Програма «4 активності» була ініційована мером Вадимом Бойченком. Вона діє з 2017 року. За цей період нові туалетні кімнати з'явилися в 33 школах (52% від загального числа). Стовідсоткова заміна віконних блоків виконана в 23 школах (36,5% від загального числа) і 38 дитячих садках (46,3% від загального числа). Зараз близько 50 шкіл і дитячих садків мають відремонтовану покрівлю та нові інженерні мережі.

Партія Блок Вадим Бойченка ставить за мету продовжити даний проект, щоб усі школи міста були охоплені якісними змінами.