19:50, 26.06.2019

Бойовики стягують до своїх укріплень важку техніку

поділитись:
Бойовики стягують до своїх укріплень важку техніку - фото 1

Гуркіт двигунів чутно за кілька кілометрів від позицій армійців. Повсякчас під прикриттям щільного вогню працюють ворожі розвідники. За добу противник понад тридцять разів бив з артилерії, зокрема з важких мінометів. П'ятьох армійців - поранено.


Бій - на дві з половиною години. Декілька десятків мін випущено по укріпленнях військових з району горлівської промзони. Таких обстрілів на цих позиціях не було понад місяць, розповідають бійці.


Ворог, нехтуючи всіма домовленостями, стягує до своїх позицій важку техніку. Гуркіт двигунів було чутно за кілька кілометрів – кажуть захисники України. Розвідники противника постійно намагаються підійти ближче до укріплень армійців. Діють кількома групами по 4-6 осіб. По армійцях регулярно стріляє снайпер. Працює професійно - раз у раз змінює позиції.


Щоб дати гідну відсіч ворогу, бійці мають діяти, як єдиний потужний механізм – каже Віктор. На фронт він пішов 2014-го – просто з Майдану. Львівський залізничник у п'ятому поколінні на пенсію в свої 58 не збирається. Віктор жартує – підписав контракт до кінця Операції об'єднаних сил, і вже серйозніше додає: воюватиме, поки вистачить сил.