13:00, 07.08.2020

Брати-переселенці побували у студії телеканалу «Футбол»

Єгор Бодак - переселенець із прифронтового Березового Мар'їнського району. Хлопець та його брати весь цей час потребували позитивних емоцій.

поділитись:
Брати-переселенці побували у студії телеканалу «Футбол» - фото 1

П'ять років родину підтримували небайдужі. Чергова зустріч із відомою особистістю залишила яскраві враження в серцях родини.

 

У тринадцять років Єгор Бодак майже визначився із власним майбутнім: футбол - єдина стихія, яка рухає хлопцем.

«Я особисто граю для себе, сидіти вдома мені нудно, і я з друзями практично кожен день граю на поле».


І щодня він наближається до мрії - вийти на одне поле із улюбленим "Шахтарем". Розуміє, працювати доведеться ретельно та довго.

Але гра для Єгора та його братів має ще виліковний характер. Із початком війни на Донбасі діти захворіли на астму.

«З початком бойових дій у них ці перепочинок почастішали, схилялися доктора, що це було на психологічному рівні. На тлі страхів, переляків», - згадує мама Ірина Бодак.

Після переїзду до Маріуполя 15-го року у родини не було можливості придбати ліки, та і взагалі часи були скрутні. На допомогу прийшов Фонд Ріната Ахметова, завдяки якому за час бойових дій на Добасі врятовано понад мільйон людських життів.

«Це і продуктові набори, хлопцям були виділені ліки, в яких ми потребували дорогі, і поїздки хлопцям до Києва, і свята в Маріуполі», - каже жінка.

Рука допомоги поряд із Бодаками була весь цей час. Одним із надважливих сюрпризів під час одного зі святкових заходів була зустріч Єгора з кумиром телебачення - Олександром Денисовим. Директор футбольних телеканалів залюбки запросив хлопця в гості до Києва. А подарував поїздку родині Фонд Ріната Ахметова.

«Дуже приємно, коли є шанс зробити щось для дітей, щоб якийсь щасливий момент, щаслива мить в їх житті трапилося. Важливо, якими людьми вони стануть. Можливо, не всі стануть зірками, можливо, не всі стануть суперменами, але дуже важливо передати те тепло і турботу, щоб вони стали сильними, порядними людьми, добрими, чуйними людьми. Тому що це майбутнього суспільства, нашої країни України», - зазнчив директор каналів Футбол 1/2/3 Олександр Денисов.

Екскурсія стала трампліном до усвідомлення хлопцями того, що все можливо, що мрії здійснюються, варто лише цього захотіти.