17:02, 28.09.2019

Був поранений, але службу не покинув

Був поранений, але службу не покинув 28.09.2019

поділитись:
Був поранений, але службу не покинув - фото 1

Щоб боронити рідний Маріуполь, три роки тому зварник Володимир Лісень вступив до лав Збройних Сил України. Морпіх впевнений: здавати наші позиції та відводити війська - неможна. Маріуполь має бути українським! І це місто варто захищати!

Як купалися з друзями в морі, годували чайок і насолоджувалися неймовірними краєвидами. Про своє дитинство на ляпинських пагорбах розповідає маріуполець Володимир Лісень.


«На острове на Бакаях тоже было хорошо и особенно нравилось на Сопино - там, где с одной стороны море, с другой стороны Бакаи, очень было обалденно. Но к сожалению, дальше уже не поедешь-там война».


А ще про будинок у Широкиному, де жив із батьками. Саме тому вирішив вступити до лав морських піхотинців, які боронять у селі кордони Маріуполя. Володимир згадує, як в окопі отримав поранення.


«Из подствольного гранатомёта был выпущен на нашу позицию ВОГ и часть осколков попала в меня. Ну, слава богу, всё обошлось. Это было на Пасху, наверное, меня это уберегло, всё обошлось, так сказать лёгким испугом».

Проте море - не єдине улюблене місце Володимира в рідному місті.


«Здесь помню была улитка, там Гулливер, там динозавры, на языках которых все висели, но вообще, парк Веселка - это одно из моих любимых мест с детства».


Вже в новому, оновленому парку полюбляє гратися і трирічний син Володимира. Головна мрія чоловіка сьогодні, щоб в Україні як найшвидше настав мир.


«Сейчас в городе всё больше становится мест, которые могут радовать глаз и там можно душой отдохнуть. Не зря ребята стоят, защищают этот город и дают ему возможность развиваться».


Сьогодні Володимир знов повертається на службу. Буде й далі боронити свій рідний Маріуполь. Щоб у його улюбленому парку зміг відпочивати і його син.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.