19:04, 18.06.2020

Час планувати відпустку! Туроператори розпочали продаж турів

На відпочинок – за кордон. Полетіти можна буде з першого липня. Які країни та за яких умов готові зустріти українських туристів?

поділитись:
Час планувати відпустку! Туроператори розпочали продаж турів - фото 1

Майже щоліта пані Олена відпочиває у Болгарії. Цього річ відпустку довелося перенести. Планує виліт наступного місяця. Саме з першого липня мають відновити авіасполучення між країнами.

«Зараз вже не вимагають карантину. Уже іноземці там. І німці, англійці, і Польща. Загалом, все вже відпочивають по готелям», - каже жінка.

Окрім Болгарії, можна буде полетіти до Туреччини, Єгипту, Тунісу та Чорногорії. У списку мала би бути й Греція, але в країні вирішили зачекати з українськими туристами. Через подовження у нас адаптивного карантину. Прийматимуть відпочивальників після 15 липня. Цього літа про відпустку на грецькому узбережжі мріяла пані Віра. Але поки тур не планує.

«На даний момент неможливо зрозуміти, коли і як полетять літаки. Чи дотримується готель заходів, які рекомендують при коронавірусі», - зазначає жителька Маріуполя Віра Давиденко.

У турагенціях кажуть, усі країни дотримуються карантинних заходів. У Туреччині після прибуття міряють температуру, в Тунісі вимагають довідку про тестування на Covid-19. Та попри пандемію, скасовувати туристичний сезон не планують.

«Туреччина за 300-400 євро в розпал сезону. Липень-серпень таких цін ніколи не було в пік сезону. Болгарія дуже опустила ціни. Єгипет, ті готелі, які відкрилися і готові нас приймати, які отримали сертифікати здоров'я, ще зависокі ціни», - зазначає директорка туристичної компанії Олена Ноздрачова.

А ось більшість країн Європи поки для туристів закриті. Можливо Іспанія відкриє кордон в серпні, кажуть туроператори. А уряд Польщі взагалі скасував своє рішення про відновлення авіасполучення з Україною.